Automobilių filtrai ir jų paskirtis

Automobilių filtrai ir jų paskirtis

Automobilio filtrai yra būtini, jei norite, kad jūsų mylimas automobilis veiktų kaip čempionas. Kai vienas iš jūsų filtrų užsikemša, tai gali sukelti problemų ir turėti įtakos veikimui. Galite pastebėti, kad dingsta galia, nešvarūs dūmai, alyvos lemputė ar net variklio gedimas. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus jūsų automobilio filtrus ir kodėl jums reikia reguliariai keisti automobilio filtrą.

Susipažinkite su savo automobilio filtrais. Kiekviename automobilyje yra keturi pagrindiniai filtrai: salono filtras, alyvos filtras, kuro filtras ir oro filtras. Visų šių filtrų funkcija yra užtikrinti srautą ir sugauti nešvarumus: dulkes ir teršalus ore, nešvarumus degaluose arba nešvarumus variklio alyvoje. Jei jūsų automobilio filtrai nebus pakeisti laiku, jie neveiks tinkamai, o galiausiai tai gali turėti įtakos mechanikai. Pakeitus filtrus jūsų automobilis bus efektyvesnis. Pažvelkime atidžiau:

Kas yra salono filtras? Salono filtras išvalo orą, patenkantį į jūsų automobilio vidų per šildymą ir oro kondicionierių. Jis filtruoja dulkes, žiedadulkes ir kitas ore esančias daleles. Jei turite anglies aktyvintą salono filtrą, jis taip pat sulaiko išmetamąsias dujas ir kvapus. Švarus oras automobilyje yra ypač svarbus, jei turite kokių nors alergijų ar kvėpavimo problemų. Priežastys, dėl kurių reikia laiku pakeisti salono filtrą: Norėdami įkvėpti gaivaus oro. Salono filtras leidžia kvėpuoti švariu oru, filtruojant bakterijas, žiedadulkes ir teršiančias medžiagas. Jei reguliariai nekeičiate salono filtro, galite pajusti nemalonų kvapą ir alergines reakcijas (čiaudėjimą, kosulį ir pan.). Taip siekiama išvengti saugumo ir matomumo problemų. Kai salono filtras užsikimšęs, jis gali iš dalies užblokuoti į jūsų automobilį patenkantį oro srautą. Tai gali sukelti problemų, ypač kai reikia nusausinti langus. Norėdami pailginti jūsų automobilio oro kondicionavimo sistemos eksploatavimo laiką. Švarus salono filtras padidins oro srautą ir prailgins jūsų automobilio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos tarnavimo laiką. Kaip žmonėms kvėpuoti reikia deguonies, taip ir automobiliui degimo procesui reikia deguonies. Oro filtras neleidžia vabzdžiams, dulkėms, dalelėms, smėliui ar šiukšlėms patekti į variklį ir užtikrina gerą oro ir degalų mišinį, kad palaikytų veikimą. Automobilių oro filtrai būna įvairių formų ir jų galite rasti filtrai automobiliams internetu: plokštės, apskritos arba cilindrinės. Jie pagaminti iš klostuotos medžiagos, kuri filtruoja orą ir gali būti pagaminti iš medvilnės, sintetinio popieriaus arba putplasčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *