Kaip maksimaliai padidinti savo automobilio tarnavimo laiką?

Kaip maksimaliai padidinti savo automobilio tarnavimo laiką?

Transporto priemonė yra viena iš labiausiai paplitusių investicijų šeimai. Jo tarnavimo laikas suprantamas kaip laikas, kurį automobilis gali tarnauti, ir gebėjimas nuolat atnaujinti savo techninę priežiūrą bei pasirūpinti remontu ir nenumatytais įvykiais. Paprastai automobilio naudojimo laikas yra tarp 14 ir 20 metų, bet kuriuo atveju priklausomai nuo atliktų peržiūrų ir priežiūros. Toliau pateiksime keletą patarimų, kaip jį kiek įmanoma pailginti, kad laikui bėgant ir nuolat naudojant būtų galima ilgiau ir geriau tarnauti.

Variklio priežiūra

Bet koks transporto priemonės variklis, nesvarbu Dyzelinas arba Benzino, jie turi turėti idealią temperatūrą, kad galėtų pradėti dirbti. Nepatartina užvesti variklio šaltu: nes atsiranda vidinis susidėvėjimas. Pirmas patarimas – duoti automobiliui akimirką, ypač šaltuoju metų laiku, minutę prieš užvedant varikliui įšilus, kad jis nepatirtų žalos. Taip pat svarbu, ypač varikliuose su kompresoriumi, gerbti aušinimo fazės. Po ilgos kelionės paleiskite variklį minutę ar dvi, tada išjunkite.

Tinkama priežiūra

Tiesa, kartais transporto priemonė gali pridaryti daug problemų, taigi ir išlaidų. Tačiau atnaujinę valdiklius galite apsisaugoti nuo bet kokio didesnio nenumatyto įvykio, jei jis bus užfiksuotas laiku. Be to, jei jam jau keleri metai, rekomenduojama, kad profesionalas turėtų išsamų įrašą apie pokyčius, kuriuos gali patirti jūsų automobilis. Kai, deja, ateina laikas patirti gedimą, naudokite aukščiausios markės atsarginės dalys pakeisti pažeistas dalis. Jas įsigyti brangiau nei kitas atsargines dalis, tačiau dažnai suteikiama ilgesnė garantija, geresnė priežiūra po pardavimo ir ilgesnis tarnavimo laikas. Nors kiekvienas automobilis yra skirtingas, yra tam tikrų komponentų, kuriems reikalinga speciali techninė priežiūra: padangų slėgis, stabdžių skystis, alyvos keitimas, apšvietimo valdymas…

Pavarų ir stabdžių muitinė

Automobilyje yra elementų, kurie yra nuolat naudojami, pavyzdžiui, greičių dėžėjis sankaba arba stabdžiai. Paprastai jie netinkamai naudojami netyčia, todėl svarbu žinoti, kad kai kurie veiksmai padės pratęsti jų gyvenimą: Pakeitus svirtį į greitus judesius, perkraunami vidiniai dėžutės elementai ir jie gali sulūžti. Bereikalingas greitėjimas, pedalo spaudimas labiau nei derėtų ar net padangų deginimas. Patartina pasirūpinti visomis dalimis, nes jų gedimas ar gedimas gali rimtai paveikti ekonomiškumą ir automobilio naudojimą.

Automobilio vidus

Priklausomai nuo medžiagų, iš kurių pagamintas jūsų automobilio interjeras, turime būti atsargūs. Yra specialių gaminių visų tipų apmušalams, kurie padės išlaikyti transporto priemonę švarią ir geros būklės nepaisant naudojimo. Taip pat dažnas valymas ir vengimas valgyti ar rūkyti viduje turės didelės įtakos šiam klausimui.

Padangos

Nereikėtų pamiršti ir padangų, nes jos yra viena iš svarbiausių transporto priemonės dalių ir labai nusidėvi, todėl rekomenduojama laikytis šių patarimų: Išsirinkite tinkamiausius savo automobiliui, kartą per mėnesį pripūskite iki reikiamo slėgio, reguliariai tikrinkite nusidėvėjimą ir gylį, važiuokite atsargiai, pasirūpinkite vožtuvais ir kamščiais… Taip pat galite patikrinti, kas jums labiausiai tinka – naujas ar naudotas automobilis.

  • Kiek laiko tarnauja dyzelinis variklis?
  • Kas nutiks, jei rida baigsis?
  • Kokie automobiliai vagiami dažniausiai?
  • Koks yra geriausias automobilis pirmam?
  • Kaip žinoti, ar reikia pakeisti uždegimo žvakes?

Nepraleiskite mūsų naudotų transporto priemonių, kuriose rasite visų tipų transporto priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *