Keanu Reevesas demonstruoja įspūdingus vairavimo įgūdžius filme „John Wick: Chapter 4“

autorius Automanas
0 komentaras

Jei žiūrėjote bet kurį iš “Džonas Vikas“ filmų, jūs puikiai žinote apie smurtą ir veiksmą, tačiau kai kuriuose filmuose yra daug vairavimo. Naujausias “John Wick: 4 skyrius“, dabar rodomas kino teatruose, kuriame vėl vaidina Keanu Reevesas kaip „ypatingo dėmesio“ turintis žudikas. Tačiau, kaip paaiškėjo, jis yra toks geras vairuotojas, kad filmo kaskadininkai galėjo pailsėti dieną ar dvi.

Lenktynininkas ir buvęs“„Top Gear America“ Laidų vedėjas Tanneris Foustas buvo pripažintas Johno Wicko vairavimo triuko dubliu, tačiau jis sakė, kad Keanu taip gerai ėmėsi veiksmų, kad Foustas įvertino savo drifto įgūdžius 8 balais iš 10 – vienas žinomiausių vairuotojų giria. Foustas kai kuriuos Keanu įgūdžius priskyrė jo patirčiai motociklu, o tai, jo teigimu, leido greičiau mokytis prie vairo.

Foustas keletą mėnesių treniravo Reevesą Berlyne, kad ruoštųsi filmui, ir sakė, kad komanda sukūrė manevrų rinkinį, kurį Keanu galėtų patikimai atlikti pakartotinai. Gauti kadrai įspūdingi – dreifavimas viena ranka perkraunant, o absoliučios ribos pasiekimas jos neperžengus.


Kalbant apie automobilius, Wick filmuose buvo šiek tiek saldaus klasikinio metalo, įskaitant Mustang Boss 429 iš originalaus 2014 m. filmo. Kai automobilis buvo sunaikintas, Wickas persėdo į Chevelle SS. Ketvirtajame filme Wickas/Reevesas pilotuoja 1971 m. Plymouth Cuda – automobilį, kurį jis taip meistriškai įvaldė padedamas Fousto tokiose scenose kaip automobilio gaudymas (be durų, net) per Paryžių aukščiau esančiame klipe.

„John Wick 4“ vis dar rodomas kino teatruose, tačiau netrukus bus pristatytos transliacijos paslaugos. Jei tikitės patikrinti transporto priemonės veiksmą, atminkite, kad tai yra labai sveikas ginklo ir kumščio smurto kiekis. Geros naujienos yra tai, kad filmuose skerdynės pateikiamos linksmai ir kartais juokingai, todėl žiūrėti nėra sunku.

 

Susiję įrašai

Palikite komentarą