„Nokian One“ – nauja visasezoninė padanga, nuvažiavusi 130 000 kilometrų

„Nokian One“ – nauja visasezoninė padanga, nuvažiavusi 130 000 kilometrų

Suomijos žieminių padangų tiekėjas Nokian didina savo naujausių padangų Nokian One gamybą, kuri bus gaminama naujoje gamykloje Tenesyje ir Europoje. „One“ yra pirmoji „Nokian“ sezoninė padanga, sukurta specialiai Šiaurės Amerikos rinkai. Daug žadanti perspektyva yra padanga, kuri gali geriau susidoroti su pavojingomis kelių situacijomis ir kurios protektoriaus eksploatavimo trukmė yra 130 000 kilometrų. Taip pat ir tikėtinas prieinamos kainos taškas, nors bendrovė dar nepaskelbė informacijos apie kainą.

„Nokian“ geriausiai žinoma dėl savo žieminių padangų, o iš šių stiprių kraujo linijų atsiranda savybės ir patirtis, naudingi visų tipų padangoms, o ne tik toms, kurios naudojamos šalčiausiais mėnesiais. Pavyzdžiui, aramidiniai pluoštai, randami neperšaunamose liemenėse, taip pat Nokian Hakkapeliitta LT3 ir R3 žieminių padangų šonuose ir protektoriuose, pirmą kartą Nokian yra pritaikyti ne žieminėms lengvųjų automobilių padangoms. Stiprūs sintetiniai pluoštai yra įterpti į padangos šoną, kad padėtų sugerti smūgius, susijusius su kaulus draskančiomis duobėmis, o tai mums, vidurio vakariečiams, yra per daug pažįstama. Siekdama su pasitikėjimu paremti šią technologinę plėtrą, Nokian siūlo nemokamą duobių apsaugos garantijos programą, kuri nemokamai pakeis padangą, jei ją nepataisomai sugadins duobė ar kitas pavojus kelyje.

„Nokian“ žada, kad „One“ pagerins stabdymą ant šlapios dangos ir valdymą, palyginti su dabartinėmis „Entyre 2.0“ visasezoninėmis padangomis, taip pat sumažins pasipriešinimą riedėjimui. Kaip ir kitose „Nokian“ padangose, „Nokian One“ ant protektoriaus yra vairavimo saugos indikatorius (pavaizduotas kairėje viršuje), kuris rodo skaičių, nurodantį likusį protektoriaus kiekį.

„Nokian One“ bus siūlomas 70 dydžių nuo 14 iki 20 colių skersmens. Tikimasi, kad jis kada nors šį mėnesį pasirodys netoliese esančiose parduotuvėse ir bus šiek tiek brangesnis nei jo pirmtakas „Entyre 2.0“, kurio kaina svyravo nuo 80 iki 180 EUR už padangą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *