„Pirelli Cyber ​​Tire Concept“ bendrauja su vairuotojais per 5G

„Pirelli Cyber ​​Tire Concept“ bendrauja su vairuotojais per 5G

„Pirelli“ paskelbė sukūrusi padangą, galinčią per 5G belaidį tinklą perduoti informaciją apie kelio dangą, įskaitant galimas pavojingas sąlygas. Jis taip pat gali siųsti informaciją kitiems kelyje važiuojantiems automobiliams.

Pirelli

Pirelli Cyber ​​Tire turi vidinį jutiklį, kuris vairuotojui siųs duomenis apie padangos modelį, nuvažiuotas mylias, dinaminę apkrovą ir įspėjimus apie potencialiai pavojingas vairavimo situacijas. Nesaugiomis vairavimo sąlygomis vidinių jutiklių teikiama informacija padės įsijungti automobilio vairuotojo pagalbos sistemoms.

Tai taip pat padės kitiems kelyje važiuojantiems automobiliams būti saugiems dėl 5G tinklo. Jei transporto priemonė su Pirelli 5G kibernetinėmis padangomis pradeda skraidinti, gali būti išsiųstas įspėjimas už jos esančiam automobiliui ir įspėti vairuotoją apie būsimas sąlygas. „Pirelli“ nėra pirmoji padangų kompanija, parodanti kažką panašaus. „Bridgestone“ šiais metais CES technologijų parodoje taip pat pristatė prijungtų padangų koncepciją, kuri yra suderinama su suderinama vairuotojo pagalbos technologija.

Tai buvo tik demonstracija, rodanti šios būsimos technologijos galimybes ir plėtrą, o padangų kol kas nėra jokioje rinkoje, taip pat nebuvo paskelbta jokia informacija apie kainas. Taip pat neturime laiko juostos, kada šias padangas galėtume pamatyti rinkoje, nors tikimės, kad jos galėtų pasirodyti šių metų pabaigoje arba 2021 m. pradžioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *