Kinijos elektromobilių gamintojas XPENG patenka į Australijos rinką

Kinijos elektromobilių gamintojas XPENG patenka į Australijos rinką

„TrueEV“, elektrinių transporto priemonių (EV) naudojimo propaguotoja, didžiuojasi galėdama pranešti apie savo išskirtinę partnerystę su pirmaujančia išmaniųjų elektromobilių įmone XPENG. Šis bendradarbiavimas žymi svarbų etapą Australijos automobilių rinkoje, kai buvo pristatytos prabangios ir technologiškai pažangios EV transporto priemonės ir teikiama pagalba.

„TrueEV“ pristatys XPENG išmaniųjų elektromobilių asortimentą vietiniams vartotojams visoje šalyje su firminiais salonais ir klientų aptarnavimu viso pirkimo proceso metu. Naujoji partnerystė žymi kelis XPENG „pirmuosius“ globalizacijos kelyje, nes ji siekia tapti pirmaujančia EV ir susijusių technologijų sektoriaus žaidėja. „TrueEV“ taps vienintele XPENG produktų importuotoja, platintoja ir mažmenininku Australijoje, stiprindama „TrueEV“ įsipareigojimą. teikti išsamius sprendimus klientams.

Vykdydama tarptautinius XPENG plėtros planus, bendrovė taip pat neseniai paskelbė apie strategines partnerystes kitose Azijos Ramiojo vandenyno regiono šalyse, įskaitant Tailandą, Singapūrą ir Malaiziją, kad vietiniams vartotojams pristatytų naujausius išmaniuosius elektromobilius. Bendrovė taip pat neseniai bendradarbiavo su „Volkswagen Group“, siekdama pristatyti naujos kartos išmaniuosius elektromobilius, kurie pagerintų jų pasaulinę padėtį.

Alexas Tangas, XPENG tarptautinių rinkų generalinis direktorius, sakė: „Partnerystė su TrueEV Australijoje yra pripažinta reikšmingu žingsniu į priekį įgyvendinant mūsų pasaulinės plėtros strategiją. Mūsų vizija, vertybės ir nepalaužiamas įsipareigojimas siekti aukščiausios kokybės puikiai dera. TrueEV patirtis ir vietinė įžvalga daro tai natūraliu ir į ateitį nukreiptu kitu žingsniu mūsų plėtros plane. Strategiškai įeidami į naujas rinkas ir siūlydami įvairius elektromobilių modelius, pritaikytus vietos klientų poreikiams, siekiame sustiprinti savo prekės ženklo, kaip pirmaujančio išmaniųjų elektromobilių sektoriaus žaidėjo, poziciją pasauliniu mastu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *