Kur pigiau nusipirkti automobilį: Amerikoje ar Europos sąjungoje?

Kur pigiau nusipirkti automobilį: Amerikoje ar Europos sąjungoje?

Idėja pirkti automobilį iš JAV ar Europos nėra nauja. Ir prieš 10 metų, ir dabar žmonės ieško būdų, kaip iš senų automobilių pereiti prie vakarietiškų, net ir naudotų automobilių. Ir viskas dėl to, kad naujų automobilių kainų lygis salonuose yra nepalyginamas su pajamomis. Pasirinkimai antrinėse rinkose yra pigesni, tačiau ne visi yra pasirengę permokėti už perpardavėjų paslaugų grandinę.

Atsižvelgiant į visus automobilio pirkimo sunkumus, kaip niekad aktualus klausimas, kur pigiau nusipirkti automobilį JAV ar Europoje. Ir ypač tiems, kurie nieko nežino apie vakarietiškas rinkas, keltų sąlygas ir kainas.

Automobilis iš Europos – bet ar yra prasmė?

Europietiški automobiliai yra „išsekę“ iki galo. Taip, jie buvo važinėti gerais keliais, o į bakus buvo pilamas puikus europietiškas kuras, bet tuo pliusai ir baigiasi. Rida siekia 400 000 km, kai vidutinis amžius yra 5-7 metai, ir tai nėra riba.

Pavyzdžiui, Vokietijoje sunku nusipirkti naudotą, geros būklės ir pigų automobilį. Vokiečiai per daug nesijaudina dėl remonto. Automobilis su problemomis ne remontuojamas, o parduodamas norint nusipirkti kitą. Rinkoje automobiliai būna ne tik su didžiule rida, bet ir gana susidėvėję, dažnai sugedę, reikalaujantys rimtų investicijų į remontą. Pridėkime degalų ir kelių kokybę, ir jūs turite kandidatą kapitaliniam remontui per pirmuosius 2-3 mėnesius po pirkimo.

Ar amerikietiški automobiliai pigesni?

Jau pati formuluotė „Auto USA“ dažnai atrodo bauginanti vien dėl to, kad Amerika yra toli, o siuntimas iš užsienio negali būti pigus. Kalbos barjeras, negalėjimas atvykti į automobilio apžiūrą asmeniškai ir būtinybė sumokėti avansą dažnai trukdo priimti teisingą sprendimą – įsigyti naudotą automobilį iš JAV už adekvačią kainą.

Tačiau viskas nutinka pirmą kartą ir amerikietiško automobilio pirkimas nėra išimtis. Tikrai verta apsispręsti, bent jau todėl, kad, palyginti su sugedusiais ir brangiais ES automobiliais, amerikietiški automobiliai yra geresni ir pigesni vidutiniškai 30%.

Automobiliai iš JAV palankiai palyginami su Europos automobiliais pagal daugybę parametrų:

  • 90% modelių turi automatines pavarų dėžes;
  • amerikietiškų automobilių įranga yra aukščiau nei europietiška, nes jie daugiausia gaminami JAV rinkai;
  • nebrangiai galite įsigyti automobilį su apgadinimais iš draudimo aukcionų (IAAI, Copart ir kt.) su duomenų patikrinimu VinPatikra24.lt sistemoje (saugoma avarijų istorija, savininkai, servisas, rida ir kt.);

Automobiliai iš JAV kainuos pigiau nei jūsų šalyje, net atsižvelgiant į:

  • Plukdimas;
  • Muitinės formalumai;
  • Sertifikavimas;
  • Remontas (dažniausiai iki 1500 Eur).

Dabar, kai aišku, kur pigiau įsigyti automobilį JAV ar Europoje, belieka suprasti, kaip tai padaryti. Aukcionuose sunku užsiregistruoti savarankiškai, o tokiuose kaip, pavyzdžiui, Manheimas, be licencijos neįmanoma. Kad nepirktumėte sudaužyto automobilio, kurio remontas kainuos brangiau nei pats automobilis, jums reikia angliškai kalbančių jūsų atstovų JAV, veikiančių pirkėjo interesais.

Internete galite nesunkiai atrasti įmonių, kurios siūlo automobilių parplukdymą, dalyvavimą aukcione už jus ir reikiamos informacijos rinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *