Android multimedijos gaus viso gyvenimo priežiūrą iš VW

Android multimedijos gaus viso gyvenimo priežiūrą iš VW

Vienas didžiausių nusiskundimų, su kuriais susiduria daugelis „Android“ išmaniųjų telefonų naudotojų, yra tai, kad gamintojai nepalaiko jų įrenginių ilgiau nei pirmuosius porą metų. Po to programinės įrangos naujinimai sustabdomi ir rodomi tik svarbūs saugos naujinimai – jei pasiseks. „Android Auto“ automobiliuose klausimas kelia panašų susirūpinimą, nes naujos transporto priemonės tarnauja ilgiau nei išmanieji telefonai, o prieigos prie svarbios informacijos ir pramogų funkcijos praradimas savininkams būtų didžiulis nusivylimas. Tai suprasdamas, „Volkswagen“ neseniai paskelbė, kad palaikys „Android Auto“ iki 15 metų – tai, ką jis laiko transporto priemonės gyvavimo laiku.

CARIAD direktoriaus komentaras

Dirkas Hilgenbergas yra VW grupės CARIAD programinės įrangos padalinio generalinis direktorius. Jis papasakojo „Ars Technica“, kad automobilių gamintojas stengėsi sudaryti sutartis su VW prekių ženklais, kad būtų užtikrintas programinės įrangos ir tinkamumo atnaujinimų palaikymas visą gyvenimą. Tačiau jis teigė, kad kai kurie prekių ženklai savo technologijoms pasiūlys ilgesnį laikotarpį.

Funkcijų kūrimas

Hilgenbergas apibūdino kai kuriuos su iniciatyva susijusius iššūkius, kurie privertė CARIAD būti atsargiems ir nesukurti per daug naujų funkcijų, kurios turi būti palaikomos daugelį metų. „Taigi, todėl, kaip galite įsivaizduoti, esame labai atsargūs su leidimų šakomis, nes kiekvieną šaką turime išlaikyti per šį ilgą laiką. Jis paminėjo, kad automobilių koncernas turi būti ypač atidus, kad aptarnautų savo išskirtinesnes transporto priemones, nes VW grupėje yra tokie sunkūs automobiliai kaip „Porsche“, „Bugatti“ ir „Lamborghini“.

Ar tai įmanoma?

Nors tai gali atrodyti kaip neįmanoma, analitikai turi pagrindo nusiteikti. „Guidehouse Insights“ analitikas Samas Abuelsamidas teigė, kad naujosios programinės įrangos sistemos nėra taip stipriai priklausomos nuo pagrindinės aparatinės įrangos, todėl operacines sistemas galima palaikyti daug ilgiau nei išmaniuosius telefonus.

Android auto registravimas

Jis atkreipė dėmesį į iššūkius, susijusius su ilgalaikiu palaikymu, įskaitant automobilių gamintojų norą pradėti prenumeratos programas, skirtas transporto priemonių funkcijoms, kurios galėtų būti susijusios su informacinėmis pramogomis. Pirkėjai jau dabar nepatenkinti galimybe mokėti brangiau už jau įsigytą prekę, o noras registruotis dar mažesnis naudotų automobilių pirkėjų. Jei naujinimai belaidžiu būdu bus susieti su mėnesine prenumerata, automobilių, gaunančių naują programinę įrangą, skaičius gali gerokai sumažėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *