Kuris mažas visureigis man yra geriausias?

Kuris mažas visureigis man yra geriausias?

„Nissan Juke“ tikrai išjudino mažųjų visureigių pamišimą. Nuo tada beveik visi automobilių gamintojai siūlo kažką mažo ir aukšto. Jei neieškote naujo, visureigiai yra puikūs antraeiliai automobiliai. Jie egzistuoja jau kurį laiką, todėl pasiūla yra daug geromis kainomis, bet jei ieškote naujo, skaitykite toliau.

Žemiau pabrėžiame penkis geriausius mažus visureigius, atitinkančius specifinius poreikius. O ir „Nissan Juke“ nepatenka į sąrašą…

Skoda Kamiq

Tai, ką čia žiūrite, yra geriausias universalus. „Skoda Kamiq“ puikiai vertina visas frontus ir nenusileidžia nė vienoje srityje. Interjeras pilnas minkštų audinių. Varikliai yra žvalūs ir ekonomiški. Viduje erdvės užtenka nerimauti kur kas didesniems visureigiams. Ypač bagažinė, kuri yra didesnė nei VW Golfo. Nors kainos ir finansiniai paketai taip pat yra labai pagrįsti.

Skoda Kamiq
Skoda Kamiq

Ford Puma

Taip smagiausia vairuoti mažą visureigį. „Ford“ žino, kaip kurti mažus ir linksmus automobilius, o „Puma“ tikrai yra geriausias mažas visureigis. Vairas komunikabilus, važiuoklė įtraukianti, o varikliai pakankamai žvalūs. Netgi mechaninė pavarų dėžė yra be galo malonu valdyti. Geriausia, kad jis pateikiamas su karšta versija, vadinama ST. Jis tiekiamas su 197 AG ir yra visiška riaušė.

Ford Puma
Ford Puma

Hyundai Bayon

„Hyundai Bayon“ suteikiama penkerių metų garantija, kuri yra daug geresnė nei standartinė trijų. Kodėl tai svarbu? Akivaizdu, kad jei jums priklauso daugiau nei trejus metus, jūs mokate pinigus. Tačiau tai taip pat parodo, kaip „Hyundai“ pasitiki savo inžinerija. Apskritai, kaip automobilis, tai solidus pasiūlymas su įdomiai atrodančia išore, bet šiek tiek niūriu interjeru.

Hyundai Bayon
Hyundai Bayon

Audi Q2

„Audi Q2“ interjeras yra vienas geriausiai pagamintų mažų visureigių rinkoje. Yra daugybė gerų senamadiškų mygtukų (o ne naujų sulenktų jutiklinių ekranų), jie visi yra tvirti ir veikia germaniškai tiksliai. Jo skaitmeninis ekranas yra aiškus ir paprastas naudoti, o sėdynės taip pat yra nepaprastai patogios. Erdvė gale nėra tiek daug, apie ką rašyti namuose, tačiau viskas atrodo užtikrintai sujungta. Varikliai ekonomiški, o automatinė pavarų dėžė lygi kaip sviestas. Apskritai Q2 yra prabangiausias ir labiausiai suaugęs mažas visureigis.

Audi Q2
Audi Q2

Vauxhall Mokka

Jei jums patinka mintis pirkti visureigį iš prekės ženklo, turinčio tvirtą prekybos patirtį, Vauxhall Mokka gali atitikti jūsų poreikius. Senasis modelis buvo šiek tiek kvailas, tačiau šis naujasis yra labai patobulintas. Interjeras yra išmanus (tiesiog, su aktyvavimu balsu), jį galite turėti net su dyzeliniu varikliu, kas šiais laikais yra šioks toks retenybė.

Vauxhall Mokka
Vauxhall Mokka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *