„Lego 2K Drive“ leidžia sukurti savo svajonių lenktyninį automobilį

„Lego 2K Drive“ leidžia sukurti savo svajonių lenktyninį automobilį

Prireikė vos kelių minučių „„Lego 2K Drive“ kad įsmigtų į mane savo kabliukus. Antrą kartą išvažiavus nuo kelio, mano sportinis kupė buvo paverstas visureigiu bagiju. Prieš pat atsitrenkiant į vandenį, transporto priemonės Lego kaladėlės greitai susisuko į greitaeigį katerį. Šias patenkinamas transformacijas pamatysite daug, kai tyrinėsite kelias atviras vietas ir dalyvausite lenktynėse, kurios vyksta nuolat kintančioje vietovėje.

Šis arkadinis lenktynininkas yra pirmasis Lego žaidimas iš Visual Concepts, kūrėjo, kuris per pastaruosius kelerius metus daugiausia dėmesio skyrė WWE žaidimams. Studija nepasiekė tų pačių humoro ir sąmojų aukštumų kaip TT Lego žaidimai (teisybės dėlei, „Visual Concepts“ neturi), bet 2K diskas vis dar kupina staigmenų ir sumanių idėjų.

Tai smagus derinys ir Mario Kart. Priartinimas per atviras vietas gali būti sprogimas, o pametus plytas iš transporto priemonės, kai padarote žalą, yra gražus prisilietimas (daužydami lūžtančius daiktus sugrąžinsite sveikatą ir padidinsite padidinimo matuoklį). Taigi, gaila, kad tikrosios lenktynės gali būti gana varginančios.

 

„Visual Concepts“ sureguliavo lenktynes, kad jos jaustųsi kuo artimesnės ir įdomiau – tiek geriau, tiek blogiau. Nepriklausomai nuo jūsų transporto priemonės pakrovimo, kiekvienas kitas lenktynių dalyvis audringa prieš jus, kai tik užsidega žalia šviesa. Iš pradžių įdomu rasti būdą, kaip aplenkti savo lenktynėms būdingą varžovą ir kitus „Lego“ vairuotojus ir laimėti, bet žaidimas greitai parodo savo jėgas. Niekada negalite susikaupti per daug švino. Jei nusuksite nuo trasos siaurame posūkyje, priešai maloniai sulėtins jūsų greitį. Veikia abiem kryptimis, tačiau dėl to lenktynės galiausiai jaučiasi pernelyg išgalvotos. Ne kartą buvau ant pergalės slenksčio tik tam, kad paskutinę sekundę pro mane įsiverždavo varžovas.

Yra keletas Mario Kart stiliaus papildymų, kuriuos galite patraukti per lenktynes ​​ir atvirame pasaulyje. Iš pažiūros atrodo, kad galios padidinimas suteikia lenktynėms dar vieną dimensiją, nors bet kuris priešo automobilis, kurį sunaikinau, greitai sugrįžo į veiksmo įkarštį. Jie taip pat gali dirbti prieš jus. Vienose lenktynėse ruošiausi paimti languotą vėliavą, kai priešas paleido voratinklį, kad užtemdytų mano regėjimą ir sulėtintų.

Laimėti lenktynes ​​būtina norint pereiti į priekį, be to, erzina, kad nėra greito paleidimo iš naujo parinkties, kai nesi pergalė. Turite grįžti į atvirą pasaulį, kad galėtumėte vėl išbandyti lenktynes.

lego 2k drive žaidimas
lego 2k drive žaidimas

Neskaitant šių gudrybių, žaidimas yra labai malonus. Nugalėjus kampaniją reikia daug nuveikti, net jei jums nerūpi internetinės lenktynės. Galima atrasti daugybę iššūkių, šalutinių misijų ir kolekcinių daiktų. Galite daužyti ateivių robotus, kad apsaugotumėte kai kuriuos bokštus, arba važinėsite po mažą miestelį, kad paimtumėte gyventojus ir apsaugotumėte juos nuo griaučius užpuolikų. Taip pat yra daugybė užduočių. Istorijos misijos ir iššūkiai gali tapti per daug sudėtingesni – turite pasiekti tam tikrą patirties lygį, kad atrakintumėte kai kurias lenktynes, tačiau buvo tiek daug įvairovės, kad išliktų šypsena veide.

Pats jaudinantis aspektas„Lego 2K Drive“ daugeliui žaidėjų bus transporto priemonių kūrėjai. Galite naudoti virtualias „Lego“ kaladėles, kad sukurtumėte beveik viską, ko norite, įskaitant iš anksto pagamintų automobilių, kuriuos atrakinate, kopijas ar net žaislines transporto priemones, kurias sukūrėte realiame gyvenime. Vienas automobilis, kurį sukūriau, yra siaubingas, bet bent jau jis veikia, kitaip nei daugelis niūrių transporto priemonių, kurias mačiau .

Galbūt nenuostabu, kad žaidimas stumia jus į iš anksto pagamintų automobilių mikrotransakciją. Lėtai uždirbsite valiutos, tačiau užtruksite nemažai laiko, kol nemokamai atrakinsite transporto priemones iš parduotuvės. Pažaidus septynias valandas, man vis tiek neužteko Brickbux automobiliui. Jei taip atsitiks, galite sumokėti tikrais grynaisiais, kad greičiau atrakintumėte automobilius ir vairuotojus, taip pat už daugiau rūšių plytų, skirtų pritaikytoms konstrukcijoms.

„Lego 2K Drive“ yra beveik puikus žaidimas. Dauguma tinkamų elementų yra vietoje ir jaunesni žaidėjai gali gauti daugiau naudos nei labiau patyrę žaidėjai. Tikimės, kad „Visual Concepts“ gali pakoreguoti lenktynių AI ir kitus nedidelius trūkumus, kad jis tikrai skambėtų. Tuo tarpu aš vis tiek medžiosiu vaivorykštės plytas Big Butte apygardoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *