„Mercedes-Maybach“ pristato naują S, GLS ir EQS visureigių naktinę seriją

„Mercedes-Maybach“ pristato naują S, GLS ir EQS visureigių naktinę seriją

„Mercedes-Maybach“ įgauna naują išvaizdą, kaip tikimasi, naujos kartos pirkėjų – norinčių priimti naujus elektrifikuotus prabangius modelius. Naujoji naktinė serija bus siūloma visuose trijuose dabartinės Maybach serijos modeliuose, S-Class ir EQS SUV variantai pasirodys vėliau šiais metais, o GLS – 2024 m. pradžioje.

Nors kiekvienos nakties serijos vykdymas priklauso nuo atitinkamo modelio, jie turi keletą bendrų elementų. Pavyzdžiui, visi jų priekiniai žibintai yra papuošti tamsiai chromuotais Maybach logotipais ant rožinio aukso apdailos. Tą tamsų chromą rasite beveik visur, kur įprastai pastebėtumėte blingą – nuo ​​grotelių ir išorės apdailos iki galinių išmetimo įtaisų dangos. Ir tada yra tie ratai. Nežinau, ką pasakyti, nuoširdžiai. Tiesiog pažvelk į juos. O kol tuo užsiimsite, žvilgtelėkite į EQS visureigio bėgimo lentas.

Nors čia pavaizduoti automobiliai yra gana vienodi, diferenciacija atsiras apdailos pasirinkimų ir tolesnio individualaus pritaikymo forma. Visi trys siūlomi su Obsidian Black / Mojave Silver dviejų atspalvių deriniu, parodytu čia. EQS visureigį taip pat bus galima įsigyti su Obsidian Black ir Manufaktur Diamond White apdaila, S klasė gali būti papuošta įvairiais pilkais, juodais ir baltais atspalviais, o GLS gali būti baltos arba Obsidian Black spalvos.

Viduje rasite silkės rašto, atvirų porų medienos su aliuminio akcentais ir dar vieną tamsaus chromo gabalėlį. EQS SUV ir GLS gali būti komplektuojami su Nappa oda iš dviejų atspalvių Crystal White/Black Pearl arba tiesiog Black Pearl. S klasėje galite pasidaryti „Nappa“ odą su „Deep White/Black Pearl“ arba „Black Pearl“ spalva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *