Policija grąžina išbandytą Teslą

Policija grąžina išbandytą Teslą

Kaip žinia prieš mėnesį Lietuvos policijos pareigūnai buvo gavę automobilį ,,Tesla” išbandymui dirbti keliuose.

Plačiau apie tai galite skaityti: Lietuvos policijai perduota Tesla 3

Socialiniuose tinkluose pareigūnai rašo, kad automobilio nesudaužė ir grąžino tokią pačią, kokią ir gavo.

Jų pastebėjimai ko trūko iki pilnos laimės, tai daugiau įkrovimo stotelių ir mažesnės kainos tokiam automobiliui arba didesnės nuolaidos. Šiuo metu policijos automobilių parke yra tik vienas elektromobilis ir tikisi, kad ateityje jų padaugės.

Sako, kuomet buvo stabdomi vairuotojai su šiuo automobiliu, atsirasdavo ir asmenų kurie prašydavo nuotraukos atminčiai, o išvažiavus tos nuotraukos labai greit paplisdavo socialiniuose tinkluose.

Taip pat policija pasidalino ir savo pastebėjimais, kad automobilis turi puikų sukibimą su keliu, ir nekyla problemos norint kažką aplenkti arba pasivyti. Pakrovus pilnai automobilį, mieste galima nuvažiuoti net 450 kilometrų, tačiau užmiestyje kur kas mažiau. Automobilis ,,Tesla model3″ be problemų pasikraudavo ir policijos garažuose per naktį. Automobilis yra idealus patruliavimui mieste, ir palydoms, kurios būtų suplanuotos iš anksto. Sako, kad išvažiavus iš miesto atsirasdavo nepatogų, kadangi reikėdavo planuotis laiką, o jei važiuojama ilgesniu maršrutu, įsivertinti kur galėtų jį pasikrauti.

Šis automobilis buvo gautas iš ,,Deals on Wheels” prekybos partnerių. Su šiuo automobiliu jie važinėjo skirtinguose miestuose.

Citatos paimtas iš Lietuvos policijos facebook puslapio: https://www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policija grąžina išbandytą Teslą

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *