„Porsche 911 GT3 Manthey Performance Kit“ pristatomas į JAV

„Porsche 911 GT3 Manthey Performance Kit“ pristatomas į JAV

„Manthey Performance Kit“, skirtą dabartinės kartos „Porsche 911 GT3“ (992), Europoje buvo galima įsigyti beveik metus, tačiau dabar „Porsche“ pristato jį į JAV.

GT3 atlikti pakeitimai yra tokie, kaip aprašėme originaliame atskleidime. „Aero“ pakeitimai apima didesnę priekinio spoilerio dangtelį, šoninius atvartus ant priekinio buferio, oro kreiptuvo elementus apatinėje kėbulo dalyje, platesnį gulbės kaklo galinį sparną su Gurney atvartu, didesnes sparno galines plokštes, agresyvesnį atakos kampą į sparną ir didesnį. anglies pluošto pelekai ant galinio difuzoriaus. Galiausiai, aerodiskai ant galinių ratų padidina aerodinaminį efektyvumą ir yra pagaminti iš anglies pluošto.

GT3 Manthey Performance Kit pakabos darbai apima naują keturių krypčių reguliuojamą ritės perjungimo rinkinį, kurį kartu sukūrė Manthey ir Porsche. Tai leidžia geriau pritaikyti valdymą naudojant takelį. Spyruoklių dažnis taip pat yra 10% didesnis priekinėje ašyje ir 7% didesnis užpakalinėje ašyje, palyginti su GT3. Pintos plieninės stabdžių linijos yra komplekte, tačiau galite įsigyti lenktyninių stabdžių trinkelių kaip papildomą kainą. Kita „parinktis“, kurią galite pridėti prie komplekto, yra nauji kaltiniai ratai, kurie sumažina neperkrautą svorį iš viso 16 svarų.

Geriausias būdas kiekybiškai įvertinti visų šių pokyčių rezultatus yra Niurburgringo rato laikas. „Manthey Performance Kit GT3“ žiedą įveikė 4,19 sekundės greičiau nei atsarginis GT3, todėl rato laikas yra tik 6:55,737. Šis papildomas našumas nėra susijęs su naujų automobilių pranašumais, nes komplektas leidžia išlaikyti automobilio gamyklinę garantiją ir visišką kelių teisėtumą.

Jei norite skirti šiek tiek laiko savo plaukimo seansams, „Porsche“ teigia, kad galite „pabandyti prieš pirkdami“ Atlantos arba Los Andželo veiklos centruose. Galite sumokėti 1 675 USD už 90 minučių sesiją, kuri leidžia palyginti įprastą GT3 su Manthey Performance Kit versija lenktynių trasoje. Los Andžele taip pat yra keturių valandų trukmės šios patirties versija, jei 90 minučių nepakanka.

Kiek tai jums kainuos? Komplektas ir montavimas, kuriuos reikia atlikti „Manthey“ sertifikuotoje „Porsche“ atstovybėje, prasideda nuo 57 300 USD. Jei norite kaltinių ratų, uždėkite dar 15 500 USD. O ir nepamirškite, kad rankoje reikia turėti ir 992 GT3.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *