Skoda Karoq įgauna naują įvaizdį ir naujas technologijas

Skoda Karoq įgauna naują įvaizdį ir naujas technologijas

Visureigis Skoda Karoq yra atnaujintas po pristatymo, ir naudoja tvarias medžiagas, turi pagerintą variklio efektyvumą ir naudoja naujas technologijas. Čekijos firma pakeitė šio visureigio išorės dizainą, pertvarkė LED žibintus priekyje ir gale, įdėjo platesnes šešiakampes groteles ir kebulo spalvotus buferius.

Svarbu paminėti, kad šis modelis taip pat gavo ilgesnį ir spalvotą galinį spoilerį, priekinę prijuostę su oro užuolaidomis, aerodinamiškai optimizuotą degalų baką ir žinoma naujuosius lengvojo lydinio ratlankius R17, R18 ir R19. Gamintojas ,, Skoda” teigia, kad tokie pasikeitimai sumažins 9% iki 0,30Cd, todėl ,,Karoq” yra vienas aerodinamiškiausių automobilių savoje klasėje.

Šį visureigį bus galima pasirinkti su ,,Eco” paketu kuriame bus salone įdėta tvaresnių medžiagų. Medžiagos bus tokips kaip veganiški, odinio efekto sėdynių užvalkalai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Kai kurių modelių durelės yra pagamintos iš ,,Suedia”. Taip pat galima pasirinkti net iš trijų specifikacijų lygių – SE drive, SE L ir aukščiausios klasės ,,SportLine”. Nemažas variklių pasirinkimas, kadangi galėsite rinktis net iš penkių. Visi bus pagaminti su turbokompresoriais, trys benzininiai ir du dyzeliniai agregatai.

Benzininiai varikliai bus:

  • 1 Litras 108 arklio galios
  • 1,5 litro ir 147 arklio galios
  • 2 litrai ir 187 arklio galios.

Dyzeliniai varikliai bus abudu 2 litrai ir išvystantys 114 arklio galių arba 150 arklio galių.

Variklius galėsite rinktis arba mechaninę arba automatinę. Mechaninė greičių dėžė bus su šešiais bėgiais, o automatinė su septyniais. Vienintelis 1l variklis bus tik su mechanine greičių dėže.

Taip pat galėsite rinktis norimą multimediją iš ,,Android Auto” ir ,,Apple CarPlay” su pasirenkamu belaidžio telefono krovimu. SE L modeliai bus aprūpinti su didesniu kėbulo spoileriu. R17 ratlankiais ir išorėje Aero apdaila. Ši apdaila pagal Skoda gamintojus sumažina oro turbulenciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *