Polestar dalijasi informacija apie naujuosius modelius

Polestar dalijasi informacija apie naujuosius modelius

Polestar dalijasi informacija apie naujuosius modelius. Įmonė ,,Polestar” turi rimtų planų ateinantiems 4 metams. Anksčiau vadintas „Volvo“ našumo modeliais, „Polestar“ dabar tapo antriniu prekės ženklu su elektriniu modeliu, kurį šiuo metu sudaro 2 elektriniai sedanai. Švedijos automobilių gamintojas planuoja, kad iki 2024 metų, šis asortimentas pasipildytų iki keturių transporto priemonių. Taip pat planuoja padidinti ir savo pardavimus, maždaug 10 000 automobilių iki 290 000 pardavimų iki 2025 metų.

Kiekvienas iš jų automobilių, Europos WLTP cikle nuvažiuoja 600 kilometrų, o tai reiškia, kad EPA įvertinimas bus didesnis nei  482 kilometrai JAV. Bus naudojama 800 voltų elektros architektūra, kuri buvo sukurta kartu su ,,Volvo” ir ,, Lotus” gamintojais. Akumuliatorius bus 103,00 kWh, o pats ,,Polestar” sako ,kad pakrauti 80 procentų, bus galima vos per 20 minučių. Elektros architektūra leis maždaug 22 kilovatus dvikrypčio įkrovimo namui ir kitiems elektromobiliams maitinti. Reikia nepamiršti, kad ,,Polestar” šiuo metu kuria elektrinį variklį, kuris išvystys net 603 arklio galias, o juose bus naudojamos dviejų greičių pavarų dėžės. Dėžės bus naudojamos ,,Porche Taycan” ir ,,Audi e-tron GT”.

Polestar 3 (2022)

Polestar 3
Polestar 3

Tai yra ,,Polestar 3″, kuris yra penkių vietų, dviejų eilių krosoveris. Jis pasirodys kitų metų pabaigoje. Gamintojas teigė, kad dydžiu, kaina ir pačiu našumu, jis bus panašus į ,,Porsche Cayenne”. Mūsų noras, kad būtų našumo , dizaino ir naujovių srityje. – apie ,,Porsche” sako Gregoras Hembroughas, ,,Polestar USA” vadovas. Šio automobilio kaina prasidės maždaug nuo 75 000 USD. Ši nuotrauka yra pradinė, kurioje užmaskuotas 3 prototipas ir gerai įsivaizduojama jo bendra forma ir proporcijos.

Polestar 4 (2023)

Polestar 4
Polestar 4

,,Polestar” gamintojai , pasidalino tik 4 visureigio atvaizdu, kuris yra uždengtas baltu lakštu, bet bendrovė jį apibūdino kaip kupė krosoverį, kuris bus skirtas ,,Porsche Macan”. Tikimasi, kad jis bus šiek tiek mažesnis nei 3, bet turės panašų stilių. Manoma, kad Polestar 4, pradinė kaina bus apie 50 000 USD.

Polestar 5 (2024)

Polestar dalijasi informacija apie naujuosius modelius

Šioje ,,Polestar” nuotraukoje, kuri buvo paskelbta, yra parodomas serijinis modelis, kuris labai panašus į ankščiau nurodytą koncepcinę versiją. ,,Polestar” gamintojui patinka jį laikyti panašų į ,,Porsche Panamera” konkurentu ir žinoma konkuruos su kitais prabangiais elektriniais sedanais. Konkuruos su tokiais kaip ,,Tesla Model S”, ,,Porsche Taycan”, Mercedes-Benz EQS”, ir ,,Lucid Air”. Numatoma, kad šio modelio kainos prasidės nuo 100 000 USD.

Šaltinis: https://www.caranddriver.com/news/g38483957/polestar-new-models-details/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *