Susipažinkite su sportiniu automobiliu MG Cyberster EV

Susipažinkite su sportiniu automobiliu MG Cyberster EV

Visiškai naujas, visiškai elektrinis „MG Cyberster“ buvo pristatytas „Auto Shanghai 2023“.

Įspūdingas dvivietis rodsteris žymi labai lauktą grįžimą į dabar Kinijai priklausančio MG markės sportinių automobilių gamybą.

„Mūsų ketinimas buvo sukurti visiškai naują rodsterį, paruoštą naujos kartos sportinių automobilių vairuotojams ir atveriantį drąsų bei įtikinamą naują skyrių M“, – sakė Carlas Gothamas, bendrovės Marylebone dizaino studijos Londone pažangaus dizaino direktorius.

„Cyberster pagrindinis tikslas buvo sukurti dizainą, kuris gerbtų garsią prekės ženklo praeitį ir sugrąžintų tą sportinę giminę, kartu aiškiai nurodydamas, kad jis turi būti modernus ir nukreiptas į priekį, kaip šiandieninis MG, visiškai suderintas. sparčiai pereinant prie elektromobilių“.

„Cyberster“ stilius pagerbia daug žavinčius rodsterius iš turtingo MG paveldo, pasižyminčiu išskirtiniu ilgu variklio dangčiu, žema nosimi ir lenktais paviršiais, taip pat pristato nuostabias naujas savybes, tokias kaip išskirtinės žirklinės durelės ir „Kammback“ galinė konstrukcija.

„Tai puikus laikas pristatyti MG, kuris visiškai susijungia su mūsų našumo DNR ir yra sukurtas taip, kad sužavėtų vairuotoją visais lygmenimis“, – sakė Guy Pigounakis, „MG Motor UK“ komercijos direktorius.

„MG yra pasiruošę elektrinei, sportinei ateičiai ir tai puikus būdas pradėti švęsti mūsų 100-metį.

Tikimasi, kad „Cyberster“ bus parduodamas JK ir Europoje 2024 m. vasarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *