„Tesla“ akcininkai grumiasi su „gyvenimo po Musko“ paveldėjimo planavimu

„Tesla“ akcininkai grumiasi su „gyvenimo po Musko“ paveldėjimo planavimu

Nors visos tarptautinės korporacijos turi generalinius direktorius ir apibrėžtas valdymo struktūras, dauguma nepasitiki vieno vadovo charizma ir įžymybėmis. Net „Apple“, kurios turtas atrodė neatsiejamai susijęs su Steve’o Jobso asmenybe, prieš legendinio vadovo mirtį pristatė kitus lyderius. „Tesla“ dabar kovoja su šia problema, nes jos turtas visada buvo susijęs su kontroversišku jos generaliniu direktoriumi Elonu Musku. Automobilių naujienos pranešė, kad „Tesla“ akcininkai ketina balsuoti dėl „Pagrindinio asmens rizikos“ ataskaitos paskelbimo, kuri galėtų sukurti perėmimo planą, kad įmonė veiktų, jei kažkas nutiktų Muskui.

Elono laikas buvo prailgintas dar prieš jam įsigyjant „Twitter“, nes jis ilgą laiką prižiūrėjo „SpaceX“, „Boring Corp“ ir kitas verslo įmones, įskaitant dirbtinio intelekto startuolį. „Tesla“ investuotojai nori šiandien (antradienį) kasmetiniame akcininkų susirinkime balsuoti dėl plano nustatyti Musko sosto įpėdinius, o valdyba potencialiu kandidatu laiko bendrovės finansų vadovą Zachą Kirkhorną.

Muskas neseniai paskelbė apie naują „Twitter“ generalinį direktorių, kuris teoriškai atlaisvins daugiau laiko „Tesla“. Tuo pačiu metu jis toliau dalijasi savo laiką su X.AI Corp, AI startuoliu.

Nors šio susirinkimo akcininkams paveldėjimas yra svarbus klausimas, Muskas taip pat turi juos įtikinti, kad „Tesla“ siekia pelno ir pajamų tikslų. Bent jau popieriuje atrodo, kad „Tesla“ šiemet, praėjus beveik ketveriems metams nuo jo atskleidimo, pagaliau yra pasiruošusi pristatyti keletą „Cybertruck“. Automobilių gamintojui taip pat kyla klausimų dėl paklausos ir kainodaros, nes po ilgo kainų kilimo jis agresyviai mažino naujų automobilių kainas. Konkurencinė aplinka taip pat radikaliai pasikeitė per pastaruosius dvejus metus, o senieji automobilių gamintojai sparčiai įsitraukė į elektromobilių žaidimą. Nors ir vertas triukšmo, „Cybertruck“ būtų suteikęs „Tesla“ pranašumą elektrinių pikapų segmente, tačiau delsimas reiškė, kad futuristinis elektromobilis susidurs su keliais garsiais konkurentais, kurie yra arti arba jau yra rinkoje, įskaitant Ford F-150 Lightning, Rivian R1T ir būsimi elektriniai sunkvežimiai iš GM ir Ram.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *