„Jeep“ perspėja „Cherokee“ savininkus pastatyti automobilį lauke dėl gaisro pavojaus

„Jeep“ perspėja „Cherokee“ savininkus pastatyti automobilį lauke dėl gaisro pavojaus

„Jeep“ paskelbė, kad atšaukia daugiau nei 130 000 „Cherokee“, pagamintų 2014–2016 metų modelio metais, siekdama pašalinti galimą gaisro pavojų, kurį gali sukelti pakeliamų vartų valdymo modulis. Per šį gamybos laikotarpį modulio mazgas buvo išdėstytas taip, kad jis buvo pažeidžiamas vandens įsiskverbimo. Jei taip atsitiks, modulyje esantis vanduo gali sukelti trumpąjį jungimą ir sukelti gaisrą.
„Dėl trumpo elektros trūkio pakeliamų vartų modulyje gali kilti transporto priemonės gaisras, kai degimas įjungtas arba išjungtas“, – sakoma „Jeep“ defektų ataskaitoje NHTSA. „Jeep“ pranešime teigiama, kad klientai gali pastebėti, kad jų bagažinės nebeveikia, kol problema neišaugo iki gaisro, tačiau nėra jokio įspėjimo garantijos.
„Stellantis“ pirmą kartą pradėjo tyrimą dėl šio klausimo praėjusį sausį, kai padaugėjo gaisrų krovinių skyriuje. Bendrovės ataskaitoje teigiama, kad ji nustatė 50 su problema susijusių incidentų (kartu su 23 garantijos pretenzijomis ir 21 pranešimu vietoje), tačiau iki šiol su nė vienu žinomų nelaimingų atsitikimų ar sužalojimų nebuvo.
„Jeep“ dar neturi ištaisyti problemos, tačiau greičiausiai reikės patikrinti ir pakeisti arba iš naujo užsandarinti pakeliamų vartų valdymo modulį. Savininkai turėtų būti įspėti apie problemą birželio pabaigoje arba liepos pradžioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *