Tesla Model 3 pasiūlys naują komplektą ,,Track”

Tesla Model 3 pasiūlys naują komplektą ,,Track”

Nepriklausomai nuo to, kaip jaučiatės apie elektrines transporto priemones, negalima paneigti, kad momentinis baterijomis varomos transporto priemonės sukimo momentas yra j
audinantis. O dabar „Tesla“ plečia savo pasiūlą „Model 3“ su savo priedų „Track“ paketu tiems, kurie nori smagiai praleisti laiką kelyje ar tiesiog pagerinti elektromobilio našumą.

Paketas yra 5500 USD priedas ir pateikiamas su efektyviais ratais, padangomis ir stabdžiais. Itin lipnios 245 pločio 35 serijos Michelin Pilot Sport Cup 2 padangos yra apvyniotos aplink 20 colių Zero-G Performance ratus. Stabdžiai taip pat patobulinti priekinėmis ir galinėmis didelio našumo stabdžių kaladėlėmis. „Track focused“ stabdžių skystis taip pat pateikiamas kartu su padangų slėgio jutikliais ir „Tesla“ logotipo centriniais dangteliais.

„Model 3 Track“ paketą galima įsigyti tik „Performance“ apdailos lygyje, kuris tiekiamas su dviejų variklių visų varančiųjų ratų pavara. Tesla teigia, kad paketas bus prieinamas balandžio mėnesį, o į kainą įeina montavimas ir pristatymas į aptarnavimo centrą.

„Tesla“ stengėsi sukurti labiau į trasą orientuotas „Model 3“ versijas, įskaitant būsimą „Track Mode V2“. Gamintojas neseniai leido „YouTube“ naudotojams išbandyti naujas funkcijas, atskleisdamas atnaujintą V1 programinę įrangą, kuri siūlo pasirinktinius vairavimo režimus, G jėgos matuoklį ir reguliuojamą traukos kontrolę, be kitų funkcijų, skirtų pagerinti bėgių kelio našumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *