Volkswagen CC pagrindiniai gedimai (2008 – 2016)

Volkswagen CC pagrindiniai gedimai (2008 – 2016)

Volkswagen gamintojai vis labiau stengiasi sukurti nepriekaištingus automobilius, kad atitiktų dabartines tendencijas ir, kad išliktų puikus stilius. Volkswagen CC yra vienas iš šių automobilių, po to, kuomet buvo išleistas pirmasis Mercedes-Benz CLS(W219), visi kalbėjo apie tą puikiai atrodantį kupė modelį, kuris turi keturias duris. Dauguma europiečių žino, kad Volkswagen CC arba dar kitaip žinoma kaip Passat CC yra šios tendencijos pasekmė. Keturių durų sedanas nuožulniu kupė stogu ir puikiu dizainu skirtas asmenims, kurie nepasitenkina paprastu Passat sedanu.

Automobilis yra tikrai populiarus, todėl šiame straipsnyje aptarsime dažniausiai pasitaikančius Volkswagen CC gedimus.

Volkswagen CC dažnos problemos ir pagrindiniai gedimai

 • Visose rinkose yra siūlomi šie automobiliai su 2.0T varikliu, turbo benzininiai varikliai dažniausiai linkę į įsiurbimo kolektoriaus gedimus. O taip neturėtų nutikti, kadangi dauguma automobilių sugeba pratarnauti su pirmuoju įsiurbimo kolektoriumi. Toks gedimas dažniausiai atsiranda dėl sugedusių sklendės padėties jutiklių. Naudojant profesionalios diagnostikas programas, gaunamas (P2015 gedimo kodas).
 • Svarbu painėti ir aukšto slėgio degalų siurblio gedimus. Gedimą galite pastebėti, kuomet variklis pradeda trūkčioti, o tai gali perkaitinti variklį arba susilpninti jo galią.
 • VW CC varikliai kenčia ir nuo nesandaraus vandens siurblio. Vandens siurblio korpusas yra pagaminti iš plastiko, kuris veikiamas slėgio ir karščio įtrūksta.
 • Jeigu perkate Volkswagen CC su dviguba sankabos pavarų dėžė DSG, įsitikinkite, kad ji veikia taip, kaip turėtų veikti. Dauguma šios markės automobilių yra parduodami, kuomet atsiranda šis gedimas.
 • 1.4 TSI, 1.8TSI IR 2.0 TSI varikliai buvo linkę į paskirstymo grandinės gedimus. Tai brangus remontas, todėl prieš perkant pasiklausykite ar nėra girdimas barškėjimas užvedimo metu.
2012 Volkswagen Passat CC
2012 Volkswagen Passat CC

Smulkūs gedimai

 • Retai, tačiau kartais atsitinka, kad sugenda uždegimo ritės. Dažnai jos sugenda dėl nusidėvėjimo, kas yra normalu.
 • Forumuose randama informacija, kad vairuotojai skundžiasi greitų priekinių padangų susidėvėjimu ir priekinės pakabos dalių susidėvėjimo.
 • N80 vožtuvo gedimas.
 • Anglies dioksidas kelia grėsmę visuose tiesioginio įpurškimo varikliuose, o Volkswagen CC atveju 2.0T yra ypač linkęs kauptis ant vožtuvų ir įsiurbimo kolektorių. Dėl to varikliui darosi vis sunkiau ir našumas pradeda kristi, dėl to gali atsirasti įvairių gedimų.

Kėbulo ir vidaus problemos

 • Kalbama, kad šie automobiliai turi rėmo barškėjimo arba dunksėjimo garsą. Šią problemą pripažino ir patys ,,Volkswagen” gamintojai. Todėl buvo pasiūlyta pakaitiniai varžtai ir tarpiklių rinkiniai, kurie laiko apatinį rėmą.  Karkaso barškėjimas atsiranda greitėjant, nes pats rėmas juda dėl blogų tarpiklių ir varžtų, kurie turėtų jį išlaikyti.
 • RNS510 yra lengvai nuimamas, todėl jie dažnai vagiami.
 • Dažnai prie durų rankenų yra rūdys.
Passat cc salonas
Passat cc salonas

Elektroninės problemos

„Passat CC“ paprastai yra gerai pagamintas, kai kalbama apie elektroniką, savininkai praneša tik apie sugedusius padangų slėgio jutiklius. Tai įprasta ir lengvai ištaisoma, todėl čia nereikia jaudintis.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Passat CC

Ar Volkswagen Passat CC yra patikimas automobilis?

Šis automobilis yra tikrai patikimas. Jei išspręsite pagrindines problemas, tuomet šiuo automobiliu važiuosite ilgai ir laimingai.

Ar Volkswagen cc turi visų varomų ratų funkciją?

Šie automobiliai dažniausiai yra varomi priekiniais ratlankiais, tačiau galite rasti ir ,,4 Motion” sistemą, kuri yra varomam visais ratais.

Ar brangus Passat CC tvarkymas?

Tai nėra patys pigiausi automobiliai, ypatingai jei susiduriate su DSG transmisijomis, nes remonto kaina gali siekti ir 600 eurų.

Patarimai

Jei perkate Volkswagen Passat CC, siūlome vengti EA888 2.0T variklio, nes jis daugiausiai turi problemų iš visos variklių serijos. Nors jie ir retai genda, tačiau kartais remontas gali kainuoti daug, ypatingai jei kalba eina apie DSG transmisiją. CC yra nuostabus automobilis su puikia išvaizda, puikiai valdomas, didele ir talpia bagažine ir erdviu interjeru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *