Volkswagen Golf 7 pagrindinės problemos (2012-2020)

Volkswagen Golf 7 pagrindinės problemos (2012-2020)

Volkswagen golf yra žinomi kaip vieni iš patikimiausių automobilių. Šis naujasis Volkswagen Golf 7 – osios kartos yra vadinamas GOLF 7. Šis modelis turi nuostabų dizainą ir puikios kokybės saloną. Jeigu ieškote ekonomiško ir patikimo automobilio, tuomet siūlome rinktis GOLF 7 hečbeką dyzeliniu varikliu. Jeigu norite erdvesnės ir dinamiškesnės, tuomet siūlome rinktis GOLF 7 universalą. O jeigu mėgstate greitesnius automobilius, tuomet siūlome žvalgyti GOLF 7 GTI arba R.

Pagrindiniai Volkswagen Golf 7 gedimai

Vandens siurblio ir termostato problemos

Kaip ir kiti panašaus modelio VAG automobiliai, taip ir Volkswagen Golf 7 naudoja prastai suprojektuotus vandens siurblius ir termostatus. Korpusas kuriame randami šie du komponentai, yra pagaminti iš plastiko, kuris gali lengvai įtrūkti. Jeigu ieškote naudoto MK7, pasidomėkite ar vandens siurblys ir termostatas buvo pakeistas.

GOLF 7 GTI turbinos gedimai

Ankstyvieji GOLF 7 GTI buvo linkę į turbinos gedimus. Gamintojai oficialiai pripažino šią problemą ir pagal garantiją pakeitė daugumą sugedusių turbinų. Buvo atnaujinami turbokompresoriai, kad būtų išvengiama šios problemos ateityje. Jeigu pirksite būtent šį modelį, įsitikinkite, kad yra pakeistas 06K 145 702N turbokompresorius. Siūloma ieškoti GOLF markės automobilių su kompresoriais, kurių dalies numeris baigiasi su skaičiais – 722.

Turbininių variklių ritės gedimai

Forumuose savininkai skundžiasi, kad dažna problema yra uždegimo ritės gedimai. Tai yra nebrangus remontas, tačiau yra tikimybė, kad gali užsidegti automobilis.

CO2 kaupimasis tiesioginio įpurškimo varikliuose

Net ir šios markės automobiliai nėra apsaugoti nuo anglies dioksido kaupimosi degalų įpurškimo varikliuose. Tai yra viena iš pagrindinių problemų, kuri pasitaiko šiuose automobiliuose.

Volkswagen Golf 7 pagrindinės problemos (2012-2020)

Toks gedimas dažniausiai atsiranda tiems, kas važiuoja trumpas distancijas ir naudoja žemos kokybės degalus. Tačiau teigiama, kad naujasis GOLF7 susiduria su mažesniu kaupimusi nei GOLF 6.

GTI modelių siurblio gedimai

2015 ir 2017 metų GTI modeliai susiduria su siurblio defektu, o tai privertė ,,Volkswagen” gamintojus atšaukti daugiau nei 100 000 automobilių. Kad išvengti šio gedimo, rekomenduojama išvalyti degalus iš garavimo emisijos sistemos. Sugedus siurbliukui, degalai esantys bake patenka tiesiogiai į garavimo emisijos sistemą, o tai gali sukelti daugybę problemų.

Dažna problema, kad vairuotojai nepastebi šio gedimo ir susiduria su rimtomis žalomis. Kuomet atsiranda šis defektas, dažniausiai yra rodoma variklio įspėjamoji lemputė, sumažėja galia, juntamas degalų kvapas salone.

DSG transmisijos problemos DQ 200

DQ 200 DSG transmisija yra pagarsėjusi kaip viena iš įprastų GOLF 7 problemų. Ši pavarų dėžė susiduria su ankstyvo dvigubos sankabos bloko gedimu ir trūkčiojimo , kuomet perjungiamos pavaros. Šios problemos gali būti išsprendžiamos, kuomet įdiegiama nauja programinė įranga. O kai kurie vairuotojai turėjo pakeisti sankabos paketus.

Turbinos gedimai dyzeliniuose varikliuose

1.6 TDI varikliai buvo linkę į ankstyvą turbokompresoriaus gedimą. Kai kurie automobiliai nenuvažiuodavo net 50000 kilometrų. Dauguma turbinų buvo pakeistos pagal garantiją.

Nedidelės GOLF 7 problemos

Prastas OEM sankabos eksploatavimo laikas GTI ir R versijose

Dauguma GTI ir R versijų savininkų praneša, kad mechaninėse pavarų dėžėse susiduriama su sankabos gedimais. Tačiau šis gedimas dažniausiai priklauso nuo vairavimo ypatumų.

Volkswagen Golf 7 pagrindinės problemos (2012-2020)

Valytuvų problemos

Dažnas savininkas skundžiasi, kad originalūs valytuvai valo labai prastai. Pakeisdami į naujus valytuvus, galite išspręsti šią problemą.

Oro kondicionieriaus kondensatoriaus pažeidimas

Dėl žemos padėties, oro kondicionavimo kondensatoriai linkę į kelio pažeidimus ir kitas problemas. Prieš pirkdami šį automobilį, pasitikrinkite ar kondicionierius veikia tinkamai.

GOLF 7 interjero problemos

Stoglangio vandens nuotėkio problema

Plastikinis stoglangio rėmas yra skirtas vandens nutekėjimui. Tačiau kai jis yra prisukamas su per didele jėga, tuomet atsiranda įtrūkimų ir vanduo pradeda tekėti į automobilio vidų.

Volkswagen Golf 7 pagrindinės problemos (2012-2020)

Bagažinės spynos problemos

Dažnas savininkas praneša, kad susiduriama su bagažinės užrakto problemomis. Dažnai reikia pakeisti užraktą. Toks gedimas gali erzinti, kuomet esate nutolę nuo namų ir reikia pasiimti daiktus iš bagažinės.

Barkšėjimas salone

Salone galima girdėti neįprastus ir erzinančius barškėjimus. Su tokia problema susiduria tikriausiai dauguma ,,Golf” modelių.

Degalų bako problema

Kartais gali užsikirsti degalų bako dangtis, tad negalėsite prieiti prie jo ir pripildyti degalų. Toks gedimo tvarkymas nėra pigus.

Elektronikos gedimai

Langų skysčio jutiklio gedimas

Kartais skydelyje gali rodyti , kad trūksta plovimo skysčio, nors plovimo skystis yra papildytas. Tokia klaida signalizuoja, kad reikia keisti jutiklį.

Autopiloto problema

Dažnai gali nustoti autopilotas, tad vienodą greitį teks palaikyti patiems. Ši problema dažnai išsprendžiama atnaujinus programinę įrangą.

Automatinio stovėjimo stabdžio gedimas

Automatinio stovėjimo stabdžio gedimas įvardijamas kaip dažniausiai elektronikos problema. Automatinis stabdis gali neveikta keletą atsitiktinių kartų.

Start stop problema

Šis gedimas atsiranda kai pradeda prastėti akumuliatoriaus veikimo laikas. Kuomet akumuliatorius negauna pakankamai galios važiavimo metu, jam neužteks energijos, kad užkurtų arba užgesintų variklį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *