Volkswagen ID 7 GTX bus pristatytas rugsėjį

Volkswagen ID 7 GTX bus pristatytas rugsėjį

Volkswagen prekės ženklas patvirtino, kad aukšto našumo Volkswagen ID 7 GTX modelis bus pristatytas rugsėjo mėnesį Miuncheno automobilių parodoje.

Volkswagen ID 7 GTX yra atsakymas į Tesla Model 3 Performance modelį.

Tai tikėtina, kad Volkswagen ID 7 GTX modelio greitis nuo 0 iki 100 km/h bus ženkliai sumažintas, apie 6,0 sekundžių, naudojant „Pro S” režimą. Tačiau mažai tikėtina, kad jis pasieks Tesla Model 3 Performance modelio greitį, kuris yra apie 3,3 sekundės.

Tikimasi, kad atnaujinimas šiek tiek sumažins Volkswagen ID 7 GTX diapazoną iki maždaug 644 kilometrų, atsižvelgiant į 86 kWh baterijos specifikaciją. Tai reiškia, kad tai šiek tiek mažesnis atstumas nei 700 kilomerų, kuris buvo pradinis nurodytas diapazonas.

Volkswagen ID 7 GTX išsiskirs vizualiomis juodos spalvos akcentais, įskaitant blizgančią juodą stogą, tamsintus stiklus ir kaušines sėdynes su raudonomis kontrastingomis siūlėmis.

Tikėtina, kad Volkswagen ID 7 GTX modelio kaina bus didesnė nei įprasto ID 7. Pradinė įprasto ID 7 kaina buvo siūlyta apie 50 000 svarų sterlingų. Verta paminėti, kad ID 4 pradinė kaina prasideda nuo 38 845 GBP, o GTX versija siekia 52 865 GBP.

Įprastas ID 7 modelis Europoje ir Kinijoje pasirodys šį rudenį, o JAV rinkoje tikimasi jo atsiradimo 2024 metais.

ID 7 bus prieinamos dvi baterijos: 77 kWh paketas (jau naudojamas kituose ID modeliuose), kuris suteikia 613 km nuvažiuojamą atstumą ir 170 kW įkrovimo galios, bei naujas 86 kWh akumuliatorių paketas, kuris leis nuvažiuoti iki 700 km tarp įkrovimų ir galės įkrauti iki 200 kW greičiu.

ID 7 sedanui būdingas beveik penkių metrų ilgis ir ratų bazė apie tris metrus, todėl jis yra didesnis už Volkswagen Passat ir artimesnis prabangiam Phaeton sedanui, kuris buvo nutrauktas 2016 metais.

Volkswagen ID 7 kabinoje didelis dėmesys skiriamas praktiškumui, tačiau įvairūs elementai prisideda prie prabangos jausmo. Tai apima panoraminį stogą, kuris gali būti persijungiamas iš nepermatomo į skaidrų režimą vienu mygtuko paspaudimu, pasirinktines masažines sėdynes, taip pat papildytą realybės ekraną ir 15 colių informacinį ir pramoginį jutiklinį ekraną. ID 7 naudoja atnaujintą Volkswagen MIB programinės įrangos platformą.

Volkswagen skyrė daug pastangų, kad ši nauja informacinė ir pramogų sistema, kuri taip pat naudojama patobulintame ID 3 modelyje, būtų lengvai naudojama. Jutiklinio ekrano viršuje yra nauja tiesioginės prieigos juosta, kuri leidžia greitai pasiekti pagrindines funkcijas. Pvz., pagrindinį meniu galima atidaryti, net jei naudojama kita programa, o pagrindinis ekranas gali būti sukonfigūruotas taip, kad rodytų vairuotojo dažniausiai naudojamas funkcijas. Svarbios programėlės ir pagrindiniai klimato valdikliai dabar yra pastoviai matomi ekrano apačioje, kad būtų išvengta slinkimo per ekraną.

Svarbu paminėti, kad kontroversiškai vertinami jutikliniai temperatūros ir garsumo valdikliai dabar yra apšviesti, taigi galima juos saugiai naudoti netgi naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *