2022M Honda Civic Type R prototipas

2022M Honda Civic Type R prototipas

Naujasis 2022M Honda Civic Type R prototipas prototipas su turbinos kompresoriumi, buvo atskleistas užmaskuotame įvaizdyje, prieš oficialų debiutą Japonijoje.

  • ,,Honda” gamintojai pasidalino pirmomis oficialiomis nuotraukomis ,,Civic Type R”
  • Automobilis jau pasirodys 2022 metais, kuris paremtas vienuoliktos kartos Civic Hečbeku

Hondos skelbimas

Gamintojai paskelbė, kad jau sausio viduryje Tokijo automobilių salone, demonstruos savo unikaliai užmaskuotą naujos kartos ,,Civic Type R” prototipą. Bus pristatomas ir vaizdo įrašas apie kuriamą transporto priemonę. Pagal užsienio žurnalistų nuomonę, manoma, kad bus medžiaga, kaip automobilis testuojamos Suzukos trasoje Japonijoje.

HONDA Civic Type R
HONDA Civic Type R

Šiuos nuotraukos yra užmaskuotos su kamufliažu, todėl koks jis yra, dar pasakyti negalime. Tačiau žvelgiant į šį naująjį hečbeką, kuris atrodo daug geriau, nei jo pirmtakas, galime matyti agresyvią poziciją su kėbulo komplektu, dideliu sparnu ant bagažinės ir gražiais ratlankiais. Atkreipkite dėmesį ir į išmetimo sistemą, yra net 3 bakeliai.

Remiantis ,,Civic” keturių durų hečbeko stiliumi, matome, kad šis automobilis dėvi ,,Michelin Pilot Sport 4S” vasarines padangas, o ratlankiai yra dešimties stipinų, juodi. Atkreipus dėmesį, galite pamatyti ir raudonas Brembo stabdžių suportus.

Charakteristika

,,Honda” gamintojai šiuo metu dar neskelbia techninių detalių, bet tikimasi, kad naujajame modelyje, bus naudojamas tas pats turbinos kompresorius su 2 litrų varikliu, kaip ir ankstesniame modelyje. Kuris yra sureguliuotas, kad pagamintų daugiau nei 306 AG. Tačiau skelbiama, kad bus 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė, bet prie asortimento gali prisijungti ir pasirenkama dvigubos sankabos automatinė pavarų dėžė.

Straipsnis buvo verčiamas iš anglų kalbos.

Šaltinis: https://www.caranddriver.com/news/a37848724/2022-honda-civic-type-r-teaser/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *