5 serijos BMW pretenduoja į 2024 m. pasaulio prabangaus automobilio titulą

5 serijos BMW pretenduoja į 2024 m. pasaulio prabangaus automobilio titulą

Dinamiškesnis nei bet kada anksčiau, kupinas skaitmeninių naujovių, erdvus salonas, skleidžiantis aukščiausios kokybės pojūtį, o BMW i5 forma, pirmą kartą su visiškai elektrine pavara, naujasis BMW 5 serija sustiprina savo pretenzijas į lyderio poziciją. aukščiausios klasės vadovų klasė.

„World Car Awards“ ekspertų žiuri nariams tai buvo išskirtinis naujokas prabangių transporto priemonių srityje, kurios per pastaruosius 12 mėnesių šventė savo debiutą pasaulio automobilių rinkose. Todėl tarptautinė ekspertų komisija BMW 5 serijai įteikė Pasaulio prabangaus automobilio 2024 karūną. Rezultatai buvo paskelbti 2024 m. Niujorko tarptautinės automobilių parodos pradžioje.

5 serijos BMW sėkmę lėmė vertinimai, kuriuos per išsamius bandomuosius važiavimus atliko apie 100 automobilių žurnalistų iš 30 šalių, sudarančių žiuri. Tuomet šiuos įvertinimus išsamiai užfiksavo World Car Awards organizatoriai.

5 serijos BMW atlaikė 13 naujų prabangių transporto priemonių konkurenciją ir užkariavo žiuri ne tik didinga galia iš savo elektrifikuotų vidaus degimo variklių ir elektrinės pavaros sistemos, bet ir aukštu komforto lygiu. tolimos kelionės ir daugybė skaitmeninių naujovių.

„Labai džiaugiamės gavę šį prestižinį apdovanojimą. Tarptautinės žiuri verdiktas rodo, kad mūsų stiprių charakterių gaminiai su tipiškomis BMW savybėmis įtikina ir įkvepia reiklias tikslines grupes visame pasaulyje“, – sakė „Connected Company“ BMW prekės ženklo ir produktų valdymo vyresnysis viceprezidentas Berndas Körberis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *