8 Populiariausi filmai apie automobilius

8 Populiariausi filmai apie automobilius

Automobilių pasaulyje visada vyko nuolatinis judėjimas, spurtas ir aistra. Tai yra pasaulis, kurio vaizdai ir istorijos puikiai tinka kino ekranui. Nuo siaubo trilerių su siautėjančiomis mašinomis iki aukšto intensyvumo lenktynių, čia yra 8 filmai apie automobilius, kurie sužavėjo kino auditoriją.

Mad Max: Fury Road (2015)

Tai yra ketvirtas George’o Millero postapokaliptinio serijos filmas, kurį vaidina Tom Hardy ir Charlize Theron. Filmas vyksta atokiausioje dykumoje, kur civilizacija yra žlugusi, o vanduo ir degalai yra brangiausi ištekliai. Filmą nuo pradžios iki pabaigos puošia nuolatinis veiksmas, o išskirtinai gera režisūra ir montažas suteikia tam neįtikėtiną tempą.

Fast & Furious

„Fast & Furious” prasidėjo kaip filmas apie gatves, kuriose lenktyniaujama, bet su kiekvienu nauju filmu siužetas tapo vis sudėtingesnis, o veiksmas – ekstravagantiškesnis. Galutinėje serijos dalyje filmų herojai nuo Los Andželo gatvių pakilo į tarptautinius šnipus, kurie kovoja su visuotiniais nusikaltimais. Automobiliai yra pagrindinė filmo dalis, nuo egzotiškų superautomobilių iki modifikuotų gatvinių mašinų.

Baby Driver (2017)

„Baby Driver” yra įdomus kinematografinis pasiekimas, kuriame muzika ir veiksmas yra tiesiogiai susiję. Pagrindinio veikėjo Baby (Ansel Elgort) vairavimo įgūdžiai yra nepriekaištingi, o jo nuolatinis muzikos klausymasis ne tik padeda jam koordinuoti savo veiksmus, bet ir suteikia filmui unikalų ritmą.

Ford v Ferrari (2019)

Šis filmas, kuriame vaidina Matt Damon ir Christian Bale, pasakoja apie inžinierių Carroll Shelby ir lenktynininką Ken Miles’ą, kurie yra samdomi „Ford” kompanijos, siekiant nugalėti „Ferrari” komandą prestižinėse „Le Mans” 24 valandų lenktynėse.

Bullitt (1968)

„Bullitt” yra klasikinis Steve McQueen filmas, kuriame jis vaidina detektyvą Frank Bullitt. Filmą daro išskirtiniu tai, kad jame yra viena geriausių automobilių persekiojimo scenu kinematografinėje istorijoje.

Gone in 60 Seconds (2000)

Nicolas Cage vaidina Memphis Raines, buvusį automobilių vagį, kuris yra priverstas grįžti į savo pavojingą gyvenimo būdą, kad išgelbėtų savo broli. Filmui būdinga ne tik puikus veiksmas, bet ir įvairių retų ir brangių automobilių ekspozicija.

Cars (2006)

„Cars” yra „Pixar” animacinis filmas, kuris įkūnija automobilius kaip personažus. Pagrindinis veikėjas yra Lightning McQueen, lenktynių mašina, kuri perkelia nuostabų pasakojimą apie draugystę, konkurenciją ir asmeninį augimą.

The Italian Job (1969 & 2003)

Šis filmas yra garsus dėl savo išradingo „Mini Cooper” automobilių naudojimo. Abu filmų variantai pasakoja apie grupę vagių, kurie naudoja „Mini Cooper” automobilius, kad atliktų auksinio gabalo vagystę. Nors filmų siužetai skiriasi, abu jie pasižymi išskirtiniu veiksmu, humoro jausmu ir įdomiais personažais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *