Ar garinimas sunaikins jūsų automobilio interjerą?

Ar garinimas sunaikins jūsų automobilio interjerą?

Vienas iš daugelio rūkymo trūkumų yra tai, kad jis gali sugadinti jūsų automobilio interjerą ir paversti apmušalų priežiūrą dideliu iššūkiu. Dūmų kvapas gali prasiskverbti giliai į sėdynių audinį, palikdamas kvapą. Rezultatas, be kitų problemų, gali būti sumažėjusi jūsų transporto priemonės perpardavimo vertė. Ar tai taip pat galioja elektroninėms cigaretėms?

Daugeliui kyla klausimas, ar dūmai, kurie pastaraisiais metais tapo populiari rūkymo alternatyva, gali sukelti panašių problemų transporto priemonėse. Jei jūs arba kas nors iš jūsų namų ūkyje naudojasi elektroninėmis cigarėtėmis, perskaitykite kelis patarimus, kuriuos reikia atsiminti, kai galvojate apie garinimą automobilyje, sunkvežimyje ar visureigyje.

Ar garinimas yra saugi alternatyva rūkymui?

Daugelis žmonių imasi elektroninių cigarečių, nes jiems susidaro įspūdis, kad tai saugi rūkymo alternatyva. Kaip primena Merck Manuals, juk du iš trijų ilgalaikių cigarečių vartotojų miršta dėl priklausomybės nuo nikotino. Cigarečių nuodingos cheminės medžiagos galiausiai patenka į plaučius ir gali sukelti vėžį, emfizemą ir panašius negalavimus.

Garinimas kenkia automobilio salonui

Nors poveikis naudotojų sveikatai yra rimčiausias susirūpinimas dėl garinimo, jis taip pat gali turėti kitų neigiamų pasekmių, įskaitant žalą automobilio salonui.

Pavyzdžiui, „Quora“ vartotojai pastebėjo, kad garuojant transporto priemonėje ant langų gali likti lipnių likučių. Tai gali sukelti rimtą matomumo pavojų vairuojant. Kaip pastebėjo kai kurie „Reddit“ komentatoriai, elektroninių cigarečių likučiai gali būti ypač sudėtingi šaltais žiemos mėnesiais, kai jie painiojami su įprastu langų rasojimu, kol atitirpinimo aparatas nepasirodo prieš jį bejėgis. Jei savo transporto priemonėje rūkote ar dažnai garuojatės, greičiausiai taip pat norėsite keisti salono oro filtrą dažniau , nes ten taip pat gali kauptis likučiai.

Siekdami papildomo saugumo, „Smart Motorist“ primena vairuotojams nepamiršti, kad matomumui įtakos turi ir elektroninių cigarečių garai, išsiskiriantys garuojant. Jie sukuria daug storesnius garų debesis nei tradicinės cigaretės, o tai gali trukdyti matyti prie vairo.

Atlikite šiuos veiksmus, jei vairuodami rūkote

Enciglopedia siūlo keletą naudingų patarimų, kuriuos reikia turėti omenyje, jei esate priversti naudoti elektroninę cigaretę savo ar kito asmens transporto priemonėje. Pirmas ir svarbiausias dalykas – nuleiskite langus. Tai vienintelis tikras būdas neleisti lipnioms nuosėdoms, kurias sukuria garavimas, kauptis ant jūsų langų. Garinimas atidarius langus yra beveik garantuotas būdas atlikti valymo darbus.

Vis dėlto, jei ant langų atsiras likučių, nenusiminkite. Geriausias būdas jį pašalinti ir grįžti į saugų matomumą – valyti langus acto ir vandens deriniu arba specialiu stiklo valikliu.

Apskritai, garavimas jūsų transporto priemonėje gali būti geresnė alternatyva nei rūkymas, tačiau tai vis tiek nėra puikus būdas gydyti automobilį ar kūną. Ypač jei turite vaikų, kurie dažnai keliauja su jumis, „Smart Motorist“ taip pat primena, kad bet kokių elektroninių cigarečių likučių, patekusių į jų kūną nuo sėdynių, poveikis taip pat šiuo metu nežinomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *