„Aston Martin DBX707 AMR23 Edition“ vilki „Formulės 1“ kostiumą

„Aston Martin DBX707 AMR23 Edition“ vilki „Formulės 1“ kostiumą

„Aston Martin“ švenčia sėkmingą 2023 m. „Formulės 1“ sezono pradžią išleisdama riboto leidimo DBX707 versiją. AMR23 leidimu vadinamas 697 arklio galių superautomobilis ant polių įgauna akį traukiantį išorinį dizainą, įkvėptą prekės ženklo „Formulės 1“ automobilio.

Nereikia būti patyrusiu automobilių stebėtoju, kad atskirtumėte AMR23 Edition nuo įprastos gamybos DBX707. Sukurtas Q, vidinio Aston Martin personalizavimo padalinio, jis išsiskiria Podium Green dažais, kalkių spalvos išorės akcentais, įkvėptais tų, kurie taip pat matomi bendrovės Formulės 1 automobiliuose, ir Aston Martin Racing Green stabdžių suportais. Subtilios ant sparno tvirtinamos Q emblemos užbaigia išvaizdą.

Interjeras taip pat pasikeičia. Sėdynės aptrauktos dviejų atspalvių Inspire Sport Duotone Onyx Black ir Eifel Green oda, yra kalkių spalvos kontrastinės siūlės ir anglies pluošto apdaila visur, kur pažvelgsite. Ant durų slenksčių taip pat yra AMR23 logotipas.

Nesitikėkite, kad po gaubtu rasite į Formulę 1 panašios galios, nors DBX707 šiame skyriuje netrūksta. Galia gaunama iš 4,0 litrų V8 su dvigubu turbokompresoriumi, pasiskolinto iš Mercedes-AMG ir sureguliuota, kad išvystytų 697 arklio galias esant 6 000 aps./min. ir 663 svarų pėdų sukimo momentą esant 4 500 aps./min. Su devynių greičių automatine pavarų dėže, aštuonių cilindrų DBX707 nuo nulio iki 60 mylių per valandą įsibėgėja per 3,1 sekundės ir pasiekia maksimalų 193 mylių per valandą greitį. Standartinis anglies pluošto kardaninis velenas be centrinio guolio taupo svorį.

2023 m. Aston Martin DBX707 AMR23 Edition parduodamas dabar. Kainos ir gamybos skaičiai dar nepaskelbti, tačiau nesitikėkite, kad jis bus pigus. Kalbant apie kontekstą, įprastos gamybos DBX707 kaina prasideda nuo maždaug 292 000 USD, ty 70 000 USD priemoka, palyginti su įprastu DBX. Ir jei Formulės 1 įkvėpta išvaizda nėra pakankamai griežta, visada yra antrinė rinka. „Mansory“ gamina DBX su „mylėk arba nekenčiu“ kėbulo komplektu, kurį sudaro platesni sparnai ir du (!) spoileriai ir smarkiai modifikuotas 800 arklio galių 4,0 l V8 variklio su dviem turbokompresoriais.

Susijęs vaizdo įrašas:

Straipsnio šaltinis: autoblog.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *