Geriausios universalios padangos sunkvežimiams ir visureigiams

Geriausios universalios padangos sunkvežimiams ir visureigiams

 

Kokios universalios padangos geriausiai tinka jūsų automobiliui?

Anksčiau pikapai buvo skirti darbui: vežti, vilkti ir purvinti. Tačiau ne paslaptis, kad šiandieninis pikapas yra kur kas daugiau nei paprastas darbinis arkliukas. Dėl stilingo dizaino paketų, dujas taupančių jėgainių ir prabangaus interjero sunkvežimiai tapo daug naudingesni nei bet kada anksčiau, tačiau vis tiek gali sunkiai dirbti, kai to reikia.

Šiandieniniai visureigiai ir krosoveriai niekuo nesiskiria. Iš pradžių supakuoti kaip patogesnė ir patogiau naudoti keleivinio furgono variantą, jie gali patogiai važinėtis aplink keleivių grupes, tuo pačiu užtikrinant krovinių talpą ir tvirtumą, kurį gali suteikti atšiaurūs orai, važiavimas mieste ir retkarčiais važiuojantis purvinas kelias. daug daugiau stiliaus, nei galėtų pasiūlyti senas Econoline.

Ir pikapai, ir visureigiai klesti viską darydami gerai, kad ir ko iš jų būtų prašoma. Tačiau norint visapusiškai pasiekti šį sugebėjimą, būtina visureigė padanga.

Galbūt norėsite universalių padangų, kuriomis galite pasitikėti esant ekstremalioms oro sąlygoms arba kartais nelygiai. Kai esate šeimos vairuotojas, tas pasitikėjimas yra labai svarbus. Arba jums gali prireikti padangų, skirtų akmenims nugraužti ir slysti per smėlį, pvz., BFGoodrich All Terrain T/A KO2, kuri pasirodė verta Baja 1000. Specializuotos padangos, pvz., Nokian Rockproof ir Firestone Destination M/T2, yra tokios puikios. purve, kad jie jaučiasi kaip irklai.

Visureigės padangos tinka abiem atvejais. Tai tokios padangos, kurias galite daužyti, išspausti ir šlifuoti per akmenis ir purvą, nepaliaudami nerimauti dėl pradūrimų. Jos taip pat yra tokios padangos, kurios gali važiuoti gana tyliai ir patogiai visiems salone. Ir nors nė viena padanga nėra apsaugota nuo gedimų, universalios padangos suteikia papildomo sukibimo ir smėlio, reikalingo sunkiausiomis sąlygomis.

Nesvarbu, kokios universalios padangos norite savo sunkvežimiui, visureigiui, džipui, krosoveriui ar, taip, mylimam keleiviniam furgonui, TireRack rasite tokią, kuri atitiks jūsų poreikius.

Visureigės padangos leidžia pasiekti kompromisų

Grįžtant į kelią, griežčiausios visureigių padangos bus triukšmingos, o greitkelyje gausiai dūzgs. Jie neturi tokio sukibimo su sausu keliu, kaip visasezoninės padangos. Ir tikriausiai jos susidėvės greičiau, palyginti su universaliomis sunkvežimių padangomis, tokiomis kaip Goodyear Eagle F1, montuojamas įvairiuose Land Roveriuose arba Bridgestone Dueler H/T, esančios ant Jeep Wrangler Sahara. Tokios gatvei pritaikytos padangos turi daugiau plyšių, nei galėtų manyti jų sklandesnė išvaizda (iš tikrųjų mes pakilome iki Continental Divide tų 21 colio „Goodyears“ „Range Rover“ automobilių parke).

Viduryje yra padangos, tokios kaip „Goodyear Wrangler Duratrac“ ar „All-Terrain Adventure“, kurios suteikia vertą patobulinimą bekelėje visiškai neprarandant komforto kelyje. Atlikite namų darbus ir galėsite rasti tinkamus universalius batus, kurie geriausiai tinka jums ir jūsų transporto priemonei.

Kodėl mumis pasitikėti?

Turėdama 206 metų automobilių leidybos patirtį, „Hearst Autos“Automobilis ir vairuotojas, Kelias ir takasir Autosavaitė— išmano automobilius geriau nei bet kas, o „Gear Team“ pateikia sąžiningus vertinimus, praktinius testus ir gaminių apžvalgas, paremtas dešimtmečių žiniomis ir patirtimi. Į rankas paimame beveik kiekvieną gaminį, įrankį ir įrangą; Mes vertiname įrangą pagal savo nuopelnus ir sakome tiesą.

Jei negalime į rankas paimti įrangos, pasikliaujame bendra rašytojų ir redaktorių, taip pat automobilių ekspertų, kuriais pasitikime, išmintimi. Niekada nesakysime, kad kažkas yra „geriausias“, jei nerekomenduotume jo draugams ar patys nepirktume, ir nesakysime, kad ką nors išbandėme, jei to nepadarėte.

Šaltinis: caranddriver.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *