BMW R 12 NineT prideda numerį su nauja karta

BMW R 12 NineT prideda numerį su nauja karta

 

BMW retro sportinis nuogas dviratis šiais metais įgauna naujos kartos. Ir norint pažymėti šią progą, jo pavadinimas gauna kitą skaičių, šį kartą vieną skaitmenimis. BMW R 12 NineT perims R NineT asortimentą. Detalės šiuo metu yra šiek tiek menkos, tačiau BMW pateikė daugybę vienos motociklo versijos nuotraukų ir kelių pagrindinių dalykų.

Kaip jau spėjote iš pavadinime esančio „12“, variklis darbinio tūrio 1,2 litro (duok arba imk porą kubinių centimetrų). Tačiau tai niekuo nesiskiria nuo dabartinio modelio. Ir naujasis modelis vis dar yra plokščias dvynys, aušinamas oru ir alyva. Dabartinis dviratis sukuria 109 arklio galias ir 86 svarus pėdų sukimo momentą, ir mes nenustebtume, jei R 12 liks toje aikštelėje.

Pagrindinis išdėstymas taip pat atrodo toks pat. Tai vamzdinis erdvės rėmas su varžtais prisukamu galiniu rėmu. Priekinis ratas yra ant apverstos šakės su dvigubais diskiniais stabdžiais su keturių stūmoklių apkabomis. Vienpusė pasukama svirtis laiko užpakalinę dalį, o galia eina per pavaros veleną, o ne grandinę. Abu ratai yra stipininiai ir yra 17 colių skersmens, kaip ir šiandieninis dviratis.

Stilius taip pat yra aiškiai susijęs, bet tikrai buvo atnaujintas. Bakas ir gaubtas turi ryškesnes raukšles, o pastarasis taip pat atrodo šiek tiek aukštesnis nei kai kuriuose dabartiniuose R NineT. Tai padeda modernizuoti dviračio dizainą.

Kaip ir dabartinis „NineT“, „R 12 NineT“ greičiausiai bus siūlomas įvairių formų, įskaitant kodavimo tipo versijas ir galbūt pagrindinę „Pure“ versiją. Šios versijos tikriausiai turės skirtingą sėdynių ir priekinių žibintų gaubto dizainą, galbūt vietoj stipininių pavyzdžių bus liejami ratai ir galbūt net kai kurie pakabos pakeitimai (dabartinis „Pure“ turi standartinę priekinę šakę, o ne apverstą tipą).

Išsamios R 12 NineT specifikacijos pasirodys šį rudenį. Tikėtina, kad netrukus jis bus prieinamas. Kainos tikriausiai bus panašios į šiandieninį modelį. Pažymėtina, kad įprastas „R NineT“ prasideda nuo 16 640 EUR. Kiti variantai yra pigesni, o pigiausia „Pure“ versija kainuoja 11 690 EUR.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *