Kaip prižiūrėti motociklų palapines („MotoTent“ ir „ADV Tent“)

Kaip prižiūrėti motociklų palapines („MotoTent“ ir „ADV Tent“)

Spėkime – jums patinka ilgas važiavimas ADV. Pasirinkimas tarp nuotykių motociklo ir viso to neapgalvoto turistinio ar monotoniško – akivaizdus.

Norisi sunkių, purvinų mylių, kurios dažniausiai būna užmiestyje, kur dešimčių mylių nėra nė sielos. Būtent taip, kaip turi būti.

Tačiau pabėgimas į užmiestį susiduria su iššūkiais, su kuriais nesusiduria kitos jojimo disciplinos. Būtent motociklų kempingas.

Pastatyti palapinę šalia savo motociklo arba padėti nuo jo yra įdomi ir šviečianti patirtis. Motociklams skirtos palapinės, tokios kaip „MotoTent“ ir „ADV Tent“, įveikia iššūkius su papildomomis ADV specifinėmis funkcijomis, užtikrinančiomis saugumą, lengvą naudojimą ir supaprastintą pakavimo procesą.

Tačiau naudojant motociklo palapinę kyla papildomų palapinės priežiūros kliūčių. Žemiau esančiame skyriuje suskirstome pagrindus, kaip tinkamai pasirūpinti savo pastoge prieš ir po nuotykių tinkle, todėl palapinė išliks patikima, kai jos labiausiai reikia.

Palapinės priežiūra yra tokia pat svarbi, kaip ir motociklo priežiūra.

Kaip prižiūrėti motociklų palapines („MotoTent“ ir „ADV Tent“) Teminis produktas: Motociklų palapinė – Moto palapinė

Motociklų palapinės priežiūra kelyje!

Tai gali atrodyti kaip akivaizdus patarimas, tačiau atsargiai naudojant palapinę motociklų stovyklavietėje prailginsite jos tarnavimo laiką – galiausiai sutaupysite šimtus dolerių.

  • Pirmas, būkite švelnus su užtrauktukais. Rūpinimasis palapinės užtrauktukais atrodo kasdieniškas, tačiau dažnai pamirštamas. Niekada neverskite įstrigo užtrauktuko jėga. Vietoj to, viena ranka laikykite užtrauktuko takelį, o kita švelniai patraukite slankiklį aukštyn, blizgindami, kol įstrigo audinys. Jei užtrauktukas plyšta, atsargiai stumkite jį atgal, kol vėl užsifiksuos.
  • Palikite maistą ir šiukšles lauke, ypač dėl jūsų saugumo. Be aštrių kvapų palapinės viduje išvengimo, maisto laikymas už palapinės ribų taip pat yra saugumo priemonė nuo alkanų būtybių…ypač lokių!
  • Nešvarūs batai ir jojimo įranga yra panaši istorija. Nors tai nėra prevencinė priemonė nuo gyvūnų, nešvarių įrankių laikymas lauke padidina bendrą palapinės švarą ir sumažina nemalonų kvapą.

Motociklo palapinės pakavimas

Jei esate pasirengęs leistis į kitą ADV kelionę, jūsų palapinė turi būti tinkamai sukrauta ir paruošta važiuoti.

Tai tik sudėtingiau nei mesti jį į galinę automobilio sėdynę arba bagažinę, nes važiuojant galite jį sugadinti. Pavyzdys? Užkabinti palapinę ant kabančios šakos arba išdeginti skylę per audinį per išmetamą šilumą.

Beje, pasistatykite palapinę ant motociklo centrinės dėžėsarba turint pakankamai papildomos vietos, krepšio viduje.

Pastačius palapinę dviračio centre, išvengiama bet kokios žalos apvirtus ar atsitrenkus į ankštas miškingas tako atkarpas, o motociklininko… (kosulys)… kūnas apsaugo jį nuo daugelio oro sąlygų ar kitų kliūčių.

Kaip visada, pratinkite pakuoti atsargiai. Svarbiausia yra svorio balansas!

MotoTent ir ADV Tent priežiūra Teminiai produktai: Nuotykių motociklo palapinė – ADVTent, Motociklo krepšys – Overlander, Motociklo krepšys – MiniBag 6L

Kaip išvalyti palapinę po stovyklavimo

Mes tai suprantame: paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, tai grįžti namo iš ilgo nuotykio su šimtais varginančių mylių, kad galėtumėte valyti palapinę! Bet tai nėra taip sunku.

Praktikuokite palapinės valymo procesą labai paprastai. Mūsų metodas? Šaltas vanduo, minkšta kempinė ir nedetergentinis, švelnus muilas. Nešvarias ar dėmėtas vietas valykite ypač atsargiai, ypač švelniai aplink siūles ar gležnus audinius, kad išvengtumėte plyšimų.

  • Saltas vanduo
  • Neabrazyvinė, minkšta kempinė
  • Švelnus muilas
  • PAPILDOMA priežiūra!

Be to, NIEKADA neplaukite skalbimo mašinoje ar sausai valykite, tada nedėkite palapinės. Atšiaurus procesas galiausiai sugadins jo konstrukciją. Baigę skalbti, leiskite audiniui visiškai išdžiūti prieš perpakuodami, kad išvengtumėte ilgalaikės drėgmės ar pelėsio.

Mes nenorime kiekvieną kartą stovyklaujant valyti palapines ir tai nėra būtina. Praktikuokite valymą įprastai arba jei jūsų kelionė buvo ypač purvina.

Pailginkite ilgaamžiškumą hidroizoliuodami palapinės siūles ir dangas

Palapinės hidroizoliacija yra paprastas ir ekonomiškas būdas padidinti palapinės ilgaamžiškumą.

Štai kaip:

  • Iš naujo užsandarinkite palapinės siūles. Beveik kiekviena rinkoje esanti palapinė, pritaikyta motociklui ar ne, yra su siūlių juosta. Daugelis šių siūlių yra pažeidžiamose vietose ir turėtų būti periodiškai keičiamos. Jei reikia tvirtinti siūles, įsigykite siūlių sandariklį, kad užteptumėte išorę. Tačiau daugumai sandariklių visiškai išdžiūti reikia 24 valandų, todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai laisvos vietos palapinei laikyti be pavojaus sugadinti.
  • Papildomos sandariklio dangos nueis tik tiek. Yra keletas požymių, rodančių, kad palapinė pradeda senti, įskaitant grindų sluoksnio lupimąsi, išorinės dangos lipnumą arba labai nemalonų kvapą, net ir reguliariai valant. Jei susiduriate su šiomis problemomis, gali būti laikas apsvarstyti galimybę įsigyti naują palapinę

Šaltinis: Lonerider-motorcycle

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *