Bradas Pittas perima vairą Silverstone GP, filmuodamas F1 filmą

Bradas Pittas perima vairą Silverstone GP, filmuodamas F1 filmą

Holivudas žada mums naują, realistiškesnį filmą apie Formulės 1 pasaulį, ir atrodo, kad šį kartą jie gali būti ant teisingo kelio.

Šią savaitę „The Athletic“ paskelbė straipsnį, kuriame aprašyti šio projekto užkulisiai – filmavimas bus pradėtas šį savaitgalį per Britanijos Grand Prix Silverstone trasoje.

Formulės 1 vadovybė aktyviai remia šį projektą, o tai nėra be pagrindo. Bradas Pittas prisijungs prie projekto, vaidindamas išgalvotą vairuotoją Sonny Hayes. Nepaisant to, kad Pittui yra 59, ir jis jau būtų vienas iš vyriausių GP pilotų, jis vis tiek atrodo puikiai vaidmens rolei. Tačiau filmas taip pat turi ir tikrus Formulės 1 profesionalus: čempionas Lewis Hamilton bus techninis konsultantas, o režisuos visą darbą Joe Kosinski, žinomas iš filmo „Top Gun: Maverick”.

Norint užtikrinti, kad filmas atrodytų kuo autentiškiau, Silverstone bus sukurtas specialus garažas fiktyviai komandai, o per lenktynių savaitgalį bus numatyti aštuoni filmavimo laikotarpiai.

Ši fiktyvi komanda vadinasi APXGP, ir iš pirmo žvilgsnio jie neatrodo skirtingai nei bet kuri kita Formulės 1 komanda. Komanda taip pat sulaukė didelių rėmėjų, tokių kaip „Tommy Hilfiger“ ir „IWC“, kurie išryškino savo prekės ženklus ant komandos mašinos.

Nors filmui naudojami automobiliai yra pagaminti remiantis Formulės 2 technika, jie buvo modifikuoti, kad atrodytų daugiau kaip tikri Formulės 1 bolidai.

Ši nauja Holivudo iniciatyva yra dalis didesnio plano padidinti Formulės 1 populiarumą Jungtinėse Valstijose, ypač po to, kai šio sporto šlovę ten sustiprino „Netflix“ serija. Jau yra planuojamos lenktynės Majamyje, Ostine ir Las Vegase, bet šis filmas suteiks galimybę Formulei 1 dar labiau įsiskversti į Holivudo širdį.

Tikimės, kad šis filmas taps nauju standartu automobilių lenktynių kino pasaulyje, šalia tokių klasikų kaip 1966 m. „Grand Prix“, 1971 m. „Le Mans“ ir 2013 m. „Rush“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *