„Fisker“ praleidžia antrojo ketvirčio gamybos tikslą dėl dalių trūkumo

„Fisker“ praleidžia antrojo ketvirčio gamybos tikslą dėl dalių trūkumo

Penktadienį elektromobilių įmonė „Fisker” pranešė, jog dėl dalių trūkumo nepasiekti antrajam ketvirčiui nustatyti gamybos planai, dėl ko prieš prekybos pradžią jos akcijų vertė sumažėjo 2%.

Įsikūrusi Kalifornijoje „Fisker” per antrą ketvirtį, kuris baigėsi birželio pabaigoje, pagamino tik 1 022 „Ocean SUV” modelio automobilius, nors buvo planuota pagaminti nuo 1 400 iki 1 700 vienetų.

„Komponentų tiekimo problemos kildavo dėl sunkumų, su kuriais susidurdavo mūsų tiekėjai“, – sakė „Fisker”. Tačiau įmonė tikisi, kad liepą pradės gaminti daugiau nei 1 400 automobilių.

„Fisker”, kuris paskelbs savo antro ketvirčio finansinius rezultatus rugpjūčio 4-ąją, per pirmą ketvirtį pagamino tik 55 automobilius, kurie buvo pristatyti JAV.

Šie gamybos duomenys atskleidžia, kad kai kurie elektromobilių gamintojai susiduria su finansinėmis problemomis dėl didėjančių gamybos išlaidų ir infliacijos.

„Neseniai „Lordstown Motors“ kreipėsi dėl bankroto, o „Electric Last Mile Solutions“ padarė tą patį ankstesniais metais.

Tačiau tokios įmonės kaip Tesla ir Rivian Automotive antrajame ketvirtyje pranoko rinkos lūkesčius savo automobilių pristatymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *