Gandai apie Elono Musko „Tesla“ įpėdinį laikosi žemo profilio: štai ką mes žinome

Gandai apie Elono Musko „Tesla“ įpėdinį laikosi žemo profilio: štai ką mes žinome

 

Valdybos nariai svarstė galimybę paskirti bendrovės vyriausiąjį finansų pareigūną Zachą Kirkhorną kitu „Tesla“ generaliniu direktoriumi, pranešė laikraštis, remdamasis asmeniu, susipažinusiu su šia problema.

  • „Tesla“ valdybos nariai svarstė galimybę finansų direktoriaus Zacho Kirkhorno Elono Musko įpėdiniu, praneša WSJ.
  • Buvę darbuotojai sakė, kad finansų direktorius yra tarpininkas, o vienas vadovas sakė, kad jis stengiasi nepakliūti į dėmesio centrą.
  • „Tesla“ įkūrėjas JB Straubelis sakė, kad Kirkhornas pelnė Musko palankumą pasidalydamas „blogomis naujienomis“.

Pagal naujausią „The Wall Street Journal“ ataskaitą „Tesla“ galėjo rasti potencialų Elono Musko įpėdinį.

Valdybos nariai svarstė galimybę paskirti bendrovės vyriausiąjį finansų pareigūną Zachą Kirkhorną kitu „Tesla“ generaliniu direktoriumi, pranešė laikraštis, remdamasis asmeniu, susipažinusiu su šia problema. Leidinys teigė, kad Kirkhorno vardas buvo paminėtas prieš pernai vykusį teismą dėl Musko 44 milijardų dolerių Tesla atlyginimo paketo.

Tesla akcininko ieškinyje teigiama, kad Musko 2018 m. kompensavimo planas „peržengė pagrįsto sprendimo ribas“, ir teigiama, kad lėšos leido milijardieriui sutelkti dėmesį į kitas savo bendroves, įskaitant jo neseniai įsigytą „Twitter“, kuris sukėlė kitų „Tesla“ susirūpinimą. investuotojams. Ieškinys dar turi būti išspręstas.

Per teismo procesą „Tesla“ valdybos narys Jamesas Murdochas teigė, kad Muskas per kelis mėnesius iki teismo nustatė galimą įpėdinį, tačiau valdybos narys nepatikslino, ką Muskas pasiūlė.

Žurnalas palygino Musko santykius su Kirkhornu su ryšiu tarp „Apple“ įkūrėjo Steve’o Jobso ir dabartinio bendrovės generalinio direktoriaus Timo Cooko, nes ir Jobsas, ir Muskas buvo pasirengę priimti „rizikingus lažybas“, kad sukurtų savo įmones, o Cookas ir Kirkhornas. Panašu, kad jie laikėsi atsargesnio požiūrio ir padėjo išlaikyti įmonių pusiausvyrą.

„Tesla“ darbuotojai, dirbę su Kirkhornu, žurnalui sakė, kad finansų direktorius puikiai reaguoja į Musko prašymus ir imasi tarpininko tarp milijardieriaus ir kitų darbuotojų vaidmens. Anksčiau buvę vadovai sakydavo, kad milijardierius gali būti sunkiai dirbantis žmogus, linkęs į pykčio priepuolius ir netgi įniršio iššaukiančius darbuotojus – kaltinimus Muskas griežtai atmetė, vadindamas juos. „klaidingas“ „Twitter“. ir sakydamas, kad teikia „aiškią ir nuoširdų“ grįžtamąjį ryšį darbuotojams. Buvęs „SpaceX“ vadovas Jimas Cantrellas anksčiau „Insider“ sakė, kad Muskas gali būti „užburtas“, kai jo lūkesčiai nepasiteisina.

„Tesla“ įkūrėjas JB Straubelis leidiniui sakė, kad Kirkhornas gerai dirba su Musku, nes jis yra atsargus ir „pasidalina blogomis naujienomis dar garsiau ir greičiau nei geromis naujienomis“. Straubelis į Tesla valdybą buvo paskirtas balandį.

Kurtas Kelty, buvęs vyresnysis „Tesla“ baterijų technologijos direktorius, žurnalui sakė, kad finansų direktorius „neatsižvelgia į Eloną“.

Bėgant metams Musko asmenybė tapo beveik „Tesla“ prekės ženklo sinonimu. „Tesla“ įkūrėjas Martinas Eberhardas anksčiau „Insider“ sakė, kad jo santykiai su Musku pašlijo, kai jis tapo „Tesla“ veidu ankstyvomis jos dienomis, ir pridūrė, kad Muskas jam paskambins ir „rėks“ ant jo, kai jis nebuvo paminėtas naujienų straipsnyje apie bendrovė.

Kai kurie buvę vadovai leidiniui sakė, kad Kirkhorn sprendžia daugelį kasdienių operacijų, net nesusijusių su įmonės finansais. Tuo tarpu vadovas socialinėje žiniasklaidoje ir naujienose išliko žemas.

Muskas ir Kirkhornas neatsakė į prašymą pakomentuoti prieš paskelbimą. „Tesla“ atstovas taip pat neatsakė į prašymą pakomentuoti.

Kirkhornas „Tesla“ dirbo daugiau nei dešimtmetį. Pirmą kartą jis pradėjo eiti vyresniojo analitiko pareigas automobilių kompanijoje 2010 m., remiantis jo „LinkedIn“ profiliu. 2019 m. jis perėmė finansų direktoriaus pareigas iš „Deepak Ahuja“, o per pastaruosius ketverius metus „Tesla“ vertė išaugo. Prieš prisijungdamas prie „Tesla“ jis dirbo analitiku „McKinsey & Company“, taip pat stažavosi „Microsoft“, rodo jo profilis.

Kirkhornas nėra vienintelis „Tesla“ vadovas, apie kurį kalbama apie potencialų Musko įpėdinį. Anksčiau šiais metais kelios naujienų agentūros spėliojo, kad automobilių gamintojo vadovas Kinijoje Tomas Zhu gali būti Musko įpėdinis, po to, kai sausio mėnesį perėmė vadovavimą Tesla JAV surinkimo gamykloms ir pardavimams Šiaurės Amerikoje ir Europoje, teigiama Reuters pranešime.

 

Straipsnio šaltinis: autoblog.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *