Jeep Avenger EV buvo pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje

Jeep Avenger EV buvo pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje

Jau iš seniau galėjome pamatyti Jeep Avenger nuotraukas, tačiau Paryžiaus parodoje buvo galima pamatyti visas smulkmenas. Tai yra pirmasis serijinis elektrinis džipas.

Automobilis turės vieną elektros variklį, kuris sukurs net 154 arklio galias. Tačiau tai nebus greitas elektromobilis. Jeep Avenger turės 54 kWh akumuliatorių ir galės nuvažiuoti 400 kilometrų. Maksimalus įkrovimo greitis gali siekti 100 kW, o akumuliatorius gali įkrauti 20 – 80 procentų per 24 minutes.

JEEP AVENGER EV INTERJERAS
JEEP AVENGER EV INTERJERAS

Išorinis dizainas beveik niekuo neišsiskirs iš senesnių modelių.  Tačiau išorė turės įbrėžimams atsparią polimerinės slydimo plokštes ir tai padės apsaugoti priekinius žibintus.

Jeep sako, kad supaprastintas interjero dizainas įkvėptas Wrangler. Galite pamatyti, kad šis automobilis turi 10,25 colio jutiklinį ekraną.  Sėdynės gali būti su odiniais įdėklais ir masažo funkcija. Taip pat bus galima įsigyti platų stoglangį, taip pat daugybę pagalbos vairuotojui sistemų, tokių kaip prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema ir juostų centravimas.

Galiausiai „Jeep“ teigia, kad „Avenger 1st Edition“ bus galima iš anksto užsisakyti nuo dabar iki lapkričio 30 d.

Elektrinis „Avenger“ bus gaminamas Tychy mieste, Lenkijoje, o jei esate Europoje, išankstiniai užsakymai prasideda šiandien.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *