Mercedes E klasės universalas yra tobulas automobilių kempingui

Mercedes E klasės universalas yra tobulas automobilių kempingui

Jeigu turite Mercedes – Benz W211, tuomet turėtumėte žinoti, kad juos galima naudoti ne vien vairavimui. Kai kurie žmonės mėgsta išvykti į iškilas, todėl šie automobiliai yra puikiai tam tinkami. Bagažinėje yra nemažai vietos, tad galima įdėti čiūžinį ir puikiai išsimiegoti. Nedaug automobilių turi tiek daug erdvės, kad galėtumėte miegoti kaip lovoje. 

Mercedes-Benz W211/S211 E klasės kemperis

Nedaugelis, tačiau yra žmonių kurie perka W211 , kad galėtų stovyklauti. Atlenkus sėdynes, viskas tampa plokščia ir labai erdvu. Internete radome informacijos, kad galima lengvai įtalpinti čiūžinį 190 x 120 cm. Tad galėsite lengvai tilpti ne tik jūs, bet ir jūsų antroji pusė. Miegant nereikės lankstyti kojų, nes joms vietos tikrai užteks. 

Prieš vykdami stovyklauti galite sutalpinti gausybę reikiamos įrangos, o čiūžinį tiesiog perlenkti per pusę arba pasirinkti pripučiamą. 

Reikia nepamiršti, kad Mercedes-Benz w211 galima išlyginti pakabą, tad galėsite miegoti visiškai lygiai.

Miegojimas automobilyje

Nors ir retai galite pamatyti kempinguose miegančius žmones mašinoje, tačiau tai nereiškia, kad jūs to negalite daryti. W211 yra puikiai tinkamas stovyklavimui ir tai tiesiog nuostabu, nes nereikia papildomai su savimi tempti prikabinamo namelio ar nuomotis viešbučių. Jeigu turite 320CDI, tuomet jie yra tinkami vilkti sunkias priekabas, tačiau to nebūtina daryti. 

Miegojimas automobilyje yra kur kas saugesnis nei palapinėje ir kur kas patogesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *