LEXUS TX interjero anonsas

LEXUS TX interjero anonsas

„Lexus“ atskleidė dar keletą savo būsimo prabangaus visureigio TX kadrų. Anksčiau jie leido mums pažvelgti į išorinį dizainą; šis anonsas suteikia du žvilgsnius į naujo trijų eilių visureigio vidų.

Ilgai lauktas TX, kurio architektūra dalinsis su „Toyota Grand Highlander“, pagaliau „Lexus“ asortimentą papildys 7 vietų universaliu kėbulu. Anonso vaizdai rodo, kad jis labai skiriasi nuo platformos draugo. Prabangios, švaraus ir minimalistinio dizaino odinės sėdynės yra kontrastas Grand Highlander pagalvėlėms, skirtoms mažylio piktnaudžiavimui. Ypač atrodo, kad priekiniai kaušai yra gerai sutvirtinti, o centrinė konsolė yra elegantiškesnė nei Grand Highlander.

LEXUS TX interjero anonsas

Kitas vaizdas atskleidžia keleivio pusėje esantį prietaisų skydelį ir priekinių durų skydą, kurie abu puikiai susilieja grakščiomis geometrinėmis linijomis, primenančiomis šiuolaikinę architektūrą. Garsiakalbis patvirtina aukščiausios kokybės garso sistemą, kuri yra ilgamečio Lexus bendradarbio Marko Levinsono prekės ženklas. Atrodo, kad norint patraukti duris, nykštį reikia paspausti į priekį, kad būtų atskleista rankena, kuri kitu atveju yra lygiai su porankiu.

Grand Highlander padalins skirtumą tarp įprasto Highlander ir Sequoia. Iš TX tikimės panašių interjero tūrių, tačiau viso ilgio nesužinosime, kol nepamatysime viso išorės.

Kalbant apie tai, „Lexus“ žada TX pristatymą birželio 8 d. Daugeliui prekiautojų, kurie jau keletą metų laiko ištemptą RX L kaip trijų eilių tarpą, jei klientai nenori važiuoti visu kėbulu, kadre su GX, ši data negali ateiti pakankamai greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *