Penkių durų „Ford Bronco“ buvo atšauktas

Kaip ir kai kurioms kitoms rinkoje esančioms transporto priemonėms, „Ford Bronco“ sunkiai sekasi likti nuošalyje nuo direktoriaus biuro. Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija atliko „Ford“ automobilio, skirto visureigiams, auditą ir nepatiko vairuotojo ir priekinio keleivio saugos diržų skląsčių skaičiavimas. Federalinio motorinių transporto priemonių saugos standarto (FMVSS Nr. 208 S7.4.4) skyriuje „Keleivių apsauga nuo susidūrimo“ yra poskyris, apimantis „Prieiga prie fiksatoriaus plokštės“. keleivis turi per pečius siekti saugos diržo skląsčio plokštės (dalis, kuri patenka į sagtį), ir įpareigoja, kad skląsčio plokštė nebūtų įsprausta tarp transporto priemonės apdailos ar baldų.

Pasirodo, kad penkių durų Bronco, bet ne dviejų durų Bronco, skląsčio plokštei nėra pakankamai vietos tarp sėdynės atlošo ir vidaus apdailos, kad būtų galima lengvai pasiekti. Nerimą kelia tai, kad vairuotojas ir keleivis tiesiog nesegės diržų, užuot gali tekti juos žvejoti, todėl atšauktas.

„Ford“ teigė, kad 175 550 penkių durų „Bronco“, įtrauktų į atšaukimą, buvo pagaminti nuo 2020 m. rugsėjo 23 d. iki 2023 m. gegužės 9 d. Tikimasi, kad dėl šios problemos nukentės kiekvienas iš jų. Suskirstymas pagal modelio metus yra toks:

39 302 2021 m. 5 durų „Broncos“.
88 704 2022 m. 5 durų „Broncos“.
47 544 2023 m. 5 durų „Broncos“.

Bendrovė tiria, kaip problema pateko į inžinerinius patikrinimus. Pataisymas – tai kelionė pas prekiautoją, kad prie diržo būtų pritvirtintas slankusis segtukas, kuris išlaiko skląstį teisėtoje padėtyje. Technologijų autoriai taip pat pridės skyrių prie savininko vadovo apie „tinkamą naudojimą“ tai, kas iš tikrųjų yra išgalvotas barrette.

„Ford“ tikisi, kad laiškus savininkams bus pradėta siųsti birželio 30 d. Iki tol penkerių durų „Bronco“ savininkai gali susisiekti su „Ford“ atstovu ir paprašyti pardavėjo ieškoti informacijos apie jų automobilį „Ford On-line“ automobilių aptarnavimo informacinėje sistemoje (OASIS). ) duomenų bazėje. Jie taip pat gali susisiekti Ford klientų aptarnavimo telefonu 866-436-7332 ir vidinį atšaukimo numerį 23C16. Trečia galimybė – susisiekti su NHTSA Transporto priemonių saugos karštoji linija 888-327-4236 (TTY 800-424-9153) arba apsilankykite www.nhtsa.gov ir suraskite kampanijos numerį 23V358.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *