Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Manoma, kad rinkos susilpnėjimas Europoje yra tikėtinas, nes gimstamumas šioje teritorijoje buvo didžiausias septintajame dešimtmetyje, o tai reiškia, kad nuo 2025 m. naujų automobilių paklausa gali sumažėti. Be to, senėjanti visuomenė ir naujos kartos susidomėjimas automobiliais gali turėti neigiamą poveikį automobilių gamintojams. Kai kurie žmonės renkasi naudotus automobilius, nes jie yra pigesni, tačiau kitiems tai sukelia nerimą dėl to, kad automobilis anksčiau priklausė kam nors kitam. Naujų automobilių rinkoje vis dar populiariausi kompaktiniai automobiliai, pvz., „Golf”, „Fiesta” ir „Polo”, o taip pat aukščiausios klasės sedanai, pagaminti Vokietijoje. Remiantis realiais pardavimų duomenimis ir mobiliųjų programų paieškos duomenimis, pateikiami populiariausi naudoti automobiliai Europoje:

3 serijos BMW

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Man nesukėlė didelio nustebimo tai, kad BMW 3 serija, ypač 320d formatas, yra laikoma geriausia „paskutinės vairavimo mašinos“ įsikūnijimu, pritaikytu normaliam žmogui. Nors aš asmeniškai nesu dyzelinų gerbėjas, negaliu paneigti, kad 3 serija su dyzeliniu varikliu yra labai gerai pritaikyta vairavimui.

Chrisas Harrisas kartą paklausė, ar žmonėms reikia ko nors daugiau nei BMW 320d, ir atsakymas tikriausiai yra, kad ne, nes ši mašina siūlo viską, ko reikia daugumai žmonių. „Top Gear“ komanda dalyvavo 330d „Britcar“ 24 valandų ištvermės lenktynėse ir šis šešių cilindrų turbo dyzelino variklis buvo patikimas. Komanda užėmė 39 vietą bendroje įskaitoje ir 3 klasėje.

Vokietijoje yra daugiau nei 15 000 naudotų 3 serijos BMW automobilių. Jei neturite didelio biudžeto, galite rasti E46 320d modelio mašinas, kainuojančias nuo 1 250 €. Tačiau dėl kelių priežasčių nerekomenduočiau rinktis labai senų mašinų. Geriausiai verta rinktis E90 modelio mašinas, kurios turi mažai nuvažiuotų kilometrų ir yra gerai išlaikytos, ir jas galima rasti daugelyje naudotų automobilių prekybos vietų.

Volkswagen Golf

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Kai Volkswagen pirmą kartą pristatė Golfą į rinką 1974 m., jo tikslas buvo užpildyti tuštumą, paliktą senstančio Vabalo. Golfas radikaliai skyrėsi nuo „The People’s Car“, nes buvo skirtas pigių automobilių žanro klientams, bet turėjo modernesnį požiūrį. Palyginti su senomis automobilių konstrukcijomis, Golfas turėjo keletą naujovių, pvz., variklis buvo priekyje, o pavara siunčiama į priekinius ratas. Hečbeko kėbulas pakeitė priekinę bagažinę, o skysčiu aušinamas variklis buvo pakeistas oru aušinamu.

Vienas iš dalykų, dėl kurių Europoje buvo mylimas VW Golf, yra jo įvairių formų ir dydžių pasirinkimas: 5 ar 3 durų hečbekas, 5 durų universalas, 2 durų kabrioletas, 5 durų MPV ir tt. Taigi, Golfas buvo pritaikytas atitikti kiekvieno vairuotojo poreikius. Jis taip pat turėjo 4MOTION nuo Mk2 ir ekonomišką turbo dyzelinį variklį su keturiais cilindrais ir iki 184 AG galingumu.

Kiekviena Golf karta turi savų problemų, o tai taip pat pasakytina apie kiekvieną variklio variantą. Rekomenduojama vengti labai nepatikimų grandininių 1.2 ir 1.4 TSI variklių, ir nereikia ieškoti problematiškos sausos sankabos 7 laipsnių DSG automatinės pavarų dėžės. Geriau rinktis šlapios sankabos DSG, jei skystis ir mikrofiltras keičiami kas trejus metus arba kas 60 000 kilometrų.

5 serijos BMW

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje5 serijos BMW yra puiki vidutinio dydžio prabanga, turinti visas reikalingas funkcijas. Nors populiariausias taksi Vokietijoje yra Mercedes-Benz E-klasė, šis modelis yra pernelyg bendras ir nesiskiria nuo kitų. Be to, 5 serija yra antras geriausiai parduodamas BMW modelis po 3 serijos. Tai reiškia, kad milijonai pirkėjų negali klysti, ar ne?

Nors M raide prasidedantys BMW modeliai sukelia didelius emocinius jausmus, tačiau dauguma 5 serijos BMW yra varomi keturių cilindrų dyzeliniu varikliu, kadangi europiečiai labiau linkę naudoti šį degalų tipą. Nepaisant to, kad dyzelinis variklis gali būti puikus pasirinkimas, jei ieškote patogios priemiestinės transporto priemonės.

Kad ir koks būtų jūsų valtyje plaukiojantis modelis, nepasirinkite to, kurioje yra SMG elektrohidraulinė mechaninė pavarų dėžė. Nors SMG III buvo greičiausiai perjungiama pavarų dėžė, kol Ferrari 599 GTB Fiorano užėmė karūną, SMG pavarų dėžės buvo painu savininkams, nes jos labai brangios remonto atžvilgiu.

Audi A4

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Pripažįstu, kad anksčiau man nepatiko Audi A4. Kiekviena A4 karta turėjo daug bendrumų su Volkswagen Passat. Tačiau žinau, kad Volkswagen grupė veikia paslaptingais būdais.

Vienas iš privalumų, kai kalbama apie šios platformos dalijimąsi, yra tai, kad kai kurie Audi A4 ir Volkswagen Passat komponentai gali būti sukeičiami, ypač senesnėse modelių versijose. Taip pat nesunku rasti atsarginių dalis, jei kas nors negerai su automobiliu, nesvarbu, ar tai būtų mechaninis, ar elektrinis gedimas.

Audi A4 kainos priklauso nuo to, ko ieškote ir kiek esate pasiruošę mokėti. Norite ekonomiško automobilio? Tada pasirinkite 2.0 TDI variklį. Norite neutralių valdymo savybių? Pasirinkite quattro ( visi varomi ratai). Norite erdvaus automobilio, kuris tinka šeimai? Tada rinkitės A4 Avant. Norite šiek tiek bekelės galimybių? Allroad yra A4 modelis, kuris siūlo jas. Norite neįtikėtinai galingo automobilio? „Audi RS4“ tikrai jus nenusivils.

Mercedes-Benz C-Class

Populiariausi naudoti automobiliai Europoje

Mercedes-Benz C klasė, pradžioje atrodė kaip mažesnė versija 190 E, dabar išaugo į savo unikalų modelį, tarpinį tarp E ir A klasės. Naujosios kartos C klasė atrodo stilingai ir yra visiškai nuo S klasės skirtinga, o jos populiarumas auga.

Tačiau kainos klausimas gali būti problematiškas, ypač jei ieškote pagrindinio modelio. C 180 d, naudojantis 1,6 litro Renault dCi turbodyzelinį variklį su galia 116 AG (85 kW), prasideda nuo 31 773 EUR. Taigi, jei norite C klasės, turite būti pasiruošę sumokėti daugiau. Be to, ankstesnės kartos C klasės savininkai skundžiasi elektros sistemų patikimumu, todėl reikia atidžiai pasirinkti naudotą modelį. Be to, ankstesni C klasės modeliai gali būti labai nuvažiuoti, todėl jei ieškote naudoto automobilio, verta pasidomėti kilometražu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *