Ką reikia žinoti apie žiemines padangas?

Ką reikia žinoti apie žiemines padangas?

 

Ar verta pirkti žiemines padangas?

Nebent gyvenate žemesnėje aukštyje, kurioje niekada nematote sniego ir ledo, atsakymas yra teigiamas. Net jei keliaujate į aukštesnes vietas tik per atostogas arba slidinėjate vos kelis kartus per metus, išmintinga turėti keturių žieminių padangų komplektą, sumontuotą ant ratų komplekto ir saugoti, kad galėtumėte jas pakeisti be didelių išlaidų ir vargo. .

Ar reikia, kad visos keturios padangos būtų žieminės?

Būtinai. Jei žieminės padangos yra tik priekyje arba gale, bet kokiomis sąlygomis bus lengviau valdomas, o tai gali sukelti netikėtą slydimą ir sumažinti stabdymo jėgą ant sniego ir ledo.

Ar žiemines padangas galima naudoti ištisus metus?

O jie gali– bet iššvaistysite labai vertingus (ir brangius) išteklius. Važiuojant šiltu oru nereikia gilesnių protektoriaus ar įkandamų kraštų, o dėl minkštesnio padangų mišinio jos daug greičiau susidėvės, kai bus naudojamos šiltoje temperatūroje. Be to, žieminių padangų eksploatacinės savybės ant sausos ar šlapios dangos esant šiltai temperatūrai taip pat nėra tokios geros kaip vasarinių ar sezoninių padangų.

Ar universalios padangos tinka sniegui?

Visą sezoną padangos tapo itin populiarios; iš tiesų, dauguma šiandieninių automobilių nurieda tiesiai nuo surinkimo linijos, jau su jais įrengti. Jie siūlo gerą sukibimą esant nedideliam ar vidutinio stiprumo sniegui ir retkarčiais žiemos audrai.

Tačiau aplink Automobilis ir vairuotojas biure, mes jas vadiname „nesezoninėmis padangomis“, nes, nors jos ir puikiai veikia įvairiomis sąlygomis, jos nepasižymi nė vienu iš jų. Vasarinės padangos visada pranoksta visą sezoną ant sausos ar šlapios dangos esant šiltai temperatūrai, o žieminės padangos visada pranoksta visą sezoną esant giliam sniegui ar sutankintam ledui. Pasakykite taip: snieguotą Mičigano žiemą nevažiuojame ištisus sezonus.

Šaltinis: caranddriver.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *