Automobilio stiklo valymo patarimai

Automobilio stiklo valymo patarimai

Paprastai po ilgos kelionės automobilio langus reikia kruopščiai nuvalyti. Norėdami tai padaryti, būtina naudoti specialias valymo priemones, kurios maksimaliai nuvalytų stiklą nuo dulkių ir kitų nešvarumų ir tuo pačiu nepaliktų ant jo dryžių.

Patyręs vairuotojas žino, kaip sunku nuo priekinio stiklo atsikratyti suodžių, tepalų, dervos, riebalų. Paprasti chemikalai, naudojami namų ir butų langams valyti, norimų rezultatų neduoda. Laimei, yra priemonių, kuriomis galite įkelti savo automobilio langus į tinkamą formą. Tai, visų pirma, „Auto-cleaner-2 glasses“. Šis vaistas turi būti skiedžiamas vandeniu santykiu 1:5 (atsižvelgiant į reikalingą skysčio tūrį).

Reikėtų nepamiršti, kad jei lauke oro temperatūra minusinė, tuomet preparatą reikia pilti į plovimo rezervuarą nepridedant vandens. To paties pavadinimo gaminys „Auto Glass Cleaner“ skirtas išskirtinai langų stiklams, todėl pirkdami turėtumėte būti itin atidūs ir jokiu būdu nenaudokite jo automobilio langams valyti. Pastaruoju metu atsirado aerozolių skardinėse mada. Automobilių entuziastų pamėgtas produktas „Second 75“, kuriuo nesunkiai nuvalomi langai, ypač jei užterštumo priežastis – cigarečių dūmai.

Taip pat yra panašių aerozolių, skirtų ledui ant langų atitirpinti. Panaudoję juos, tiesiog nuvalykite stiklą sausa šluoste. Tokiu atveju stiklas ne tik atsikrato ledo dangos, bet ir puikiai nuvalomas nuo smulkių teršalų. Beje, jei kyla problemų dėl spynos užšalimo, tai šis gaminys taip pat puikiai susidoros su šia problema.

Jei lietingu oru pro priekinį stiklą prasisunkė vanduo, jį reikia pašalinti. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant U20A arba 51-G-7 tipo vandeniui sandarinančią mastiką. Jei šios mastikos nėra išpardavimas arba dėl kitų priežasčių neįmanoma jos įsigyti, galite naudoti vašką, kanifoliją ir ricinos aliejų. Norėdami tai padaryti, pirmieji du ingredientai, paimti lygiomis dalimis, ištirpinami ir kruopščiai sumaišomi.

Tada įpilkite ricinos aliejaus (30% viso mišinio tūrio). Naminės mastikos klampumas priklauso nuo ricinos aliejaus. Galima pasirinkti, kad tai puikus sandariklis, neleidžiantis lietaus vandeniui ir kitai drėgmei prasiskverbti pro nedidelius stiklo plyšius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *