Visoms oro sąlygoms skirtų padangų paaiškinimas

Visoms oro sąlygoms skirtų padangų paaiškinimas

Tai, kas reiškia padangas bet kokiam orui, palyginti su viso sezono padanga, yra maža piktograma ant šoninės sienelės, žinoma kaip trijų viršūnių kalnų snaigė (3PMSF), pavaizduota aukščiau. Šis simbolis yra tam tikro tipo patvirtinimo antspaudas, nurodantis, kad padanga buvo išbandyta ir gali išlaikyti bent 110 procentų etaloninės visasezoninės padangos sukibimo (vėlininkams standartas yra ASTM E1136-14). Taip, jis neaiškus, bet tai laboratorinis tyrimas, kuris vartotojams iš tikrųjų pasako daugiau nei M+S ženklinimas (taip pat matomas aukščiau), kuris yra tik protektoriaus geometrijos skaičiavimas.

Padangos visoms oro sąlygoms apima 3PMSF

Visos specialios žieminės padangos turi 3PMSF, tačiau bet kokio oro padangos yra tinkamos žiemos sąlygoms, tačiau nebūtinai turi būti keičiamos ir nuimamos kiekvieną žiemą ir pavasarį. Tai idealiai tinka kai kuriose rinkose, kuriose žieminių padangų naudojimas yra privalomas, pavyzdžiui, Kvebeke ir daugelyje Šiaurės Europos šalių. Ko verta, vienintelės sezoninės padangos, kurias galite rasti Europoje, yra šios bet kokiam orui skirtos padangos.

Pastaraisiais metais Jungtinėse Amerikos Valstijose viena populiariausių bet kokiam orui skirtų padangų automobiliams ir visureigiams yra Michelin CrossClimate2. Jie siūlo šešerių metų / 100 000 kilometrų protektoriaus garantiją, kuri yra konkurencinga net su kai kuriais ne 3PMSF visus sezonus. Padangų garantija yra svarbus veiksnys, į kurį vartotojai turėtų atsižvelgti pirkdami pakaitinę gumą, ir suteikia gerą supratimą apie tai, kiek laiko šios padangos gali tarnauti. Paprastai žieminėms padangoms neteikiama protektoriaus nusidėvėjimo garantija, nors daugumai bet kokiam orui skirtų padangų bus.

Gumos mišiniai, naudojami specialioms žieminėms padangoms, nėra skirti šiltam orui ir susidėvės, kai važiuojama virš tam tikros temperatūros. Be to, sukibimas šlapia ir šalta yra tai, ką pramonė vadina tiksliniu konfliktu, o tai reiškia, kad jei norite sukibimo su šlapia danga, turite atsisakyti šalto sukibimo ir atvirkščiai. 3PMSF padangų sukibimas su šlapia danga, kai po 100 grūdėtumo švitriniu popieriumi nesidėvi kaip balsa mediena, buvo puikus momentas padangų pramonei. Lygiai taip pat, kaip padangos pagerino savo našumą sausoje dangoje, jos taip pat pagerėjo ant sniego ir ledo. Tai, kartu su guma, atliekančia savo užduotį platesniame temperatūrų diapazone, leido kai kuriems padangų gamintojams sukurti padangas, kurias vartotojai galėtų naudoti ištisus metus, bet vis tiek gali būti patvirtintos tokiose vietose kaip Kvebekas.

Kiekvienai padangai reikia tinkamo balanso

Lengvųjų sunkvežimių padangų kategorija paprastai neįtraukiama į padangas bet kokiu oru, nors daugelis LT padangų yra sertifikuotos 3PMSF. Mes įtraukėme visą sąrašą įvairių ištisus metus veikiančių „visiems orams skirtų“ keleivinių padangų, parduodamų arba beveik parduodamų mūsų rinkoje. 3PMSF simbolis skverbiasi lėčiau lengvųjų automobilių kategorijoje, nors yra daug padangų, kurios gali būti ženklinamos.

Iš pradžių 3PMSF buvo sukurtas ir skirtas žieminėms padangoms. „Kiekvienai padangai reikia tinkamo trijų dalykų balanso, kad veiktų tokiomis sąlygomis – tinkamas protektoriaus raštas, tinkamas protektoriaus mišinys ir pakankamas protektoriaus gylis. Tai galioja lenktyninėms slidžioms padangoms, M/T padangoms, slystančioms per purvą, ir bet kuriai padangai, važinėjančiai per sniegą“, – teigia Woody Rogersas, „Tree Rack“ padangų informacijos direktorius. Ir nors šis balansas svyruoja plačiau nei bet kada anksčiau, ne visi bus patenkinti 3PMSF universalių padangų našumu.

Jei jums reikia tikrų šalto oro, purvą mažinančių, juodą ledą sukibančių žieminių padangų, laikykitės tų, kurias reikia pakeisti ir nuimti. Jei esate, tarkime, nuo Sinsinačio iki Nešvilio platumos, o trumpalaikiai žiemos škvalai retkarčiais gali jus užklupti, bet kokiam orui skirtos padangos yra vienos padangos sprendimas, kurį verta apsvarstyti. Tikėtina, kad ateityje vis daugiau sezoninių padangų gaus 3PMSF simbolį, išlaikant konkurencingą garantiją.

3PMSF lengvųjų automobilių padangos:

 • Michelin CrossClimate2
 • Bridgestone Weather Peak
 • Goodyear Assurance Weather Ready
 • Firestone WeatherGrip
 • Nokian WRG4
 • Yokohama Geolander CV4S
 • General Altimax 365AW
 • Hankook Kinergy 4S2
 • Falcon Aklimate
 • Toyo Celsius II
 • Kenda Vezda Touring 4S
 • Pirelli WeatherActive linija
 • Vredestein Quatrac

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *