BMW britvos

BMW britvos

Mūsų administracija atkreipė dėmesį į motociklų gamintoją BMW, kuris yra žinoma savo inovatyviais ir kokybiškais motociklais. BMW gamina daug skirtingų motociklų tipų, kurie tinkami tiek kelionėms, tiek sportiniam naudojimui. Šie motociklai pasižymi aukštu pravažumo lygiu, ergonomiška konstrukcija ir išskirtiniu dizainu. Be to, BMW motociklai garsėja geru valdymu ir galimybe lengvai manevruoti net sudėtingiausiose situacijose. Tai yra tik keli pavyzdžiai, kodėl BMW motociklai yra vertinami tarp motociklininkų ir laikomi viena iš geriausių pasirinkimų rinkoje.

THE BMW S 1000 RR

BMW britvos

Stebinantis motociklų pasaulį, nebijantis ribų, greitėjantis lenktynių linijomis – tai yra BMW markės motociklas su 152 kW (207 AG) galingumu. Jo galinga jėga išstumia jūs į priekį, o maksimalus sukimo momentas siekia 113 Nm esant 11 000 aps./min. Sukimo momento kreivė yra bent 100 Nm, kai variklio sūkių diapazonas yra nuo 5 500 iki 14 500 aps./min. Po 10 metų po pirmosios RR kartos pasirodymo, dabar pristatome naują našumo lygį, atnaujinę beveik kiekvieną jo komponentą, siekiant mažesnio svorio ir didesnio našumo. Esate pasirengę patirti šio motociklo jėgą ir užimti poziciją lenktynėse? Tuomet RR jūsų laukia.

THE BMW M 1000 RR

BMW britvos

Jūsų dvasia siekia konkuruoti ir iššaukti jus. Jūsų aistra kelia iššūkį ir verčia ieškoti daugiau kiekvieną sekundę. M RR yra pirmasis BMW Motorrad M modelis, sukurtas grynam motociklų sportui. Tai aukščiausios kokybės lenktyninė technologija, kurios genai kilę tiesiogiai iš profesionalių lenktynių. M RR ir M RR su M Competition paketu siūlo aukščiausią lenktyninę technologiją, atitinkančius aukščiausius automobilių sporto reikalavimus ir varomąją jėgą perfekcionistams kelyje. Tai ne tik pažadas, tai įsipareigojimas, nes #NeverStopChallenging yra daugiau nei tiesiog žodžiai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *